PERSHENDETJE

Shko poshtė

default PERSHENDETJE

Mesazh nga ledja prej Wed Jun 25, 2008 1:16 pm

Pershendetje te gjithve une jam ledja jetoj ne itali ku dhe studjoj per ekonomi dhe turizem, shpresoj qe tja kaloj sa me mire midis jush,
dhe nuk le pa falenderuar bledikorcarin i cili me prezantoi kete forum, vertet i bukur.
shpresoj qe tja kalojm sa me mire.

ledja
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 32
Location : itali
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PERSHENDETJE

Mesazh nga bledikorcari prej Wed Jun 25, 2008 1:25 pm

pershendetje ledja Smile me behet qejfi qe pranove ftesen time.uroj tja kalojme mire se bashku.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : PERSHENDETJE N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PERSHENDETJE

Mesazh nga ledja prej Wed Jun 25, 2008 3:39 pm

bledikorcari shkruajti:pershendetje ledja Smile me behet qejfi qe pranove ftesen time
.uroj tja kalojme mire se bashku.

faliminderit per mikpritjen bledi

ledja
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 32
Location : itali
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PERSHENDETJE

Mesazh nga nardlushnja prej Wed Jun 25, 2008 9:38 pm

Pershendetje Ledja dhe mire se erdhe.
Uroj qe t'ja kaloni mire ketu midis nesh
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : PERSHENDETJE N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PERSHENDETJE

Mesazh nga ALbo prej Thu Jun 26, 2008 8:51 pm

ledja shkruajti:
Pershendetje te gjithve une jam ledja jetoj ne itali ku dhe studjoj per ekonomi dhe turizem, shpresoj qe tja kaloj sa me mire midis jush,
dhe nuk le pa falenderuar bledikorcarin i cili me prezantoi kete forum, vertet i bukur.
shpresoj qe tja kalojm sa me mire.
Ledja pershendetje dhe mire se erdhe.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PERSHENDETJE

Mesazh nga ledja prej Fri Jun 27, 2008 11:05 am

shume faliminderit per mikpritjen

ledja
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 32
Location : itali
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PERSHENDETJE

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 27, 2008 3:31 pm

Loreta


Edituar pėr herė tė fundit nga bledikorcari nė Fri Jun 27, 2008 7:11 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : postim fyers)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PERSHENDETJE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi