Edhe nje me shum ne Albemigranti

Shko poshtė

default Edhe nje me shum ne Albemigranti

Mesazh nga ArgumenTi prej Tue Jul 22, 2008 1:01 am

Pershendetje
Jam omeri nga kumanova
Jam 28 vjeq
besoj t`ja kaloj mir me ju.

ArgumenTi
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 1
Shteti : Edhe nje me shum ne Albemigranti R1oh6g6p37j97g5pvsyy
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Edhe nje me shum ne Albemigranti

Mesazh nga bledikorcari prej Tue Jul 22, 2008 10:27 am

mire se erdhe midis nesh argumenti,kalofsh mire.
megjithese pashe tek chati qe emri i age u be automatikisht argumenti:D
nqs respekton regullat e forumit mire se te rish midis nesh,kushtdo qe te jesh.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Edhe nje me shum ne Albemigranti N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Edhe nje me shum ne Albemigranti

Mesazh nga elona prej Thu Oct 16, 2008 3:21 pm

erdha dhe une ne mesin tuaj lol!

elona
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 16/10/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Edhe nje me shum ne Albemigranti

Mesazh nga Vizitor prej Thu Oct 16, 2008 9:53 pm

mire se erdhe elona cheers

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Edhe nje me shum ne Albemigranti

Mesazh nga Borebardha prej Wed Oct 22, 2008 3:19 pm

Mire se erdhet te dy cheers
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Edhe nje me shum ne Albemigranti

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi