Pershendetje!!!!

Shko poshtė

default Pershendetje!!!!

Mesazh nga gerrard73 prej Sat Nov 29, 2008 4:31 pm

Jam gerrard73, po ku jeni mor njerz. Ju pershendes.
gerrard73
gerrard73
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje!!!!

Mesazh nga ALbo prej Sun Nov 30, 2008 12:37 am

Pershendetje gerrard
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje!!!!

Mesazh nga gerrard73 prej Sun Nov 30, 2008 1:14 am

Na ka rene debore ketej nga Milano, nje rremuje dhe trafik qe nuk durohet dot, te jetosh ne nje mal do te ishte nje kenaqesi shume e madhe.
gerrard73
gerrard73
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje!!!!

Mesazh nga bledikorcari prej Sun Nov 30, 2008 8:44 am

mire se na erdhe gerrard,kalofsh bukur Smile
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje!!!! N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje!!!!

Mesazh nga Borebardha prej Sun Nov 30, 2008 3:04 pm

Pershendetje
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi