Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Shko poshtė

default Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga Musafir prej Mon Apr 28, 2008 2:26 am

tema qe po e hapi tani ka te beje me rrenen respektivisht genjeshtren, dua te mesoj nga te gjithe anetaret me mendimet e tyre te shprehen lirė se kush genjen me teper, meshkujt apo femrat.mendoj se edhe tek genjeshtra me se shumti genjejn meshkujt

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga Musafir prej Mon Apr 28, 2008 6:37 am

Pse lind genjeshtra?

Kemi degjuar dhe e kemi referuar gjithmone genjeshtren si nje nga mekatet njerezore. Mbase dhe kemi genjyer ose na kane genjyer ne momente te caktuara. Ajo (qellimi i temes) qe une do te doja te shtjellonim bashkarisht ne kete teme do te ishte te diskutonim shkaqet qe na bejne te genjejme. Mos me thoni se ne gjithe jeten tuaj nuk jeni shtrenguar te genjeni te pakten nje here. Te gjithe mendoj se kemi genjyer (perjashto ketu 1 prillin qe eshte dita e 'shenjte' e genjeshtrave)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga nardlushnja prej Mon Apr 28, 2008 7:27 am

Mendoj se genjeshtra nuk njeh gjini.
Nuk mund te themi se gjinia mashkullore eshte me e prirur drejt genjeshtres.
Personalisht mendoj se ka edhe genjeshtra te nevojshme,megjithese i kane kembet e shkurtera.

Femrat zakonisht genjejne per moshen e tyre.Asnjehere femra nuk tregon te verteten.Ato qe nuk duan te genjejne i shmangen edhe kesaj pyetje me pergjigjen se eshte mungese kulture te pyesesh nje femer per moshe te saj Very Happy
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga Musafir prej Mon Apr 28, 2008 11:35 am

Age shkruajti:tema qe po e hapi tani ka te beje me rrenen respektivisht genjeshtren, dua te mesoj nga te gjithe anetaret me mendimet e tyre te shprehen lirė se kush genjen me teper, meshkujt apo femrat.mendoj se edhe tek genjeshtra me se shumti genjejn meshkujt

Do tė ishte mirė tė na e tregoje mekanizmin se si dhe procedurėn pėr konstatimin e gėnjeshtrės, qė tė sillnim njė saktėsim kush gėnjen ma shumė. Kėshtu siē e ke lėnė ti Age kėtė temė tė hapur do tė ketė vetėm biseda kot, sikur pėrtypet e pėrjarget me njė asht njė mishngrėnės!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga Vizitor prej Mon Apr 28, 2008 3:28 pm

Femnat genjejn me shume

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga Begu prej Mon Apr 28, 2008 11:47 pm

san shkruajti:Femnat genjejn me shume

Mos tė dėgjojė Age se ajo nuk gėnjen !

Begu
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 6
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 23/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga Musafir prej Tue Apr 29, 2008 9:28 pm

san shkruajti:Femnat genjejn me shume

Ia qėllove san ! Po mendo pak se ēka thua ! Ėshtė e vėrtetė ? Mund ta thuani para asaj qė u krijoj ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga bledikorcari prej Wed Apr 30, 2008 9:35 am

sigurisht femrat genjejne me teper se djemte,e kane ne shpirt femrat te genjejne:):)mos u merzisni vajza me keto qe thashe
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga Musafir prej Thu May 01, 2008 10:16 am

Jam deshmitare e asaj qe shoh dhe degjoj, prandaj edhe e kam kete mendim!
Jam e bindur qe femrat ndoshta din me mire te genjejn por nuk e praktikojn aq shume sikur nje mashkull!!

Mua me duket qe genjeshtrat e meshkujve as qe po verehen me sidomos nga meshkujt vete, ngase eshte bere diqka e perditshme!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga Musafir prej Thu May 01, 2008 10:19 am

eri M shkruajti:
san shkruajti:Femnat genjejn me shume

Ia qėllove san ! Po mendo pak se ēka thua ! Ėshtė e vėrtetė ? Mund ta thuani para asaj qė u krijoj ?

Une definitivisht kam mendim tjeter! He a besoni se vertete po me shkatrron kur po e shoh, qe meshkujt jan genjeshtaret me te medhej, edhe prape i bejn engjulle ata!!!! Edhe une nuk thash qe femrat nuk genjejn, besoj qe nese ato dojn, din ta bejn edhe mire bile... POR Meshkujt e praktikojn me teper! Ky eshte mendim i imi, edhe mos me thuj gjdohere "hala nuk te ka ra.." Mjaft degjova dhe pash per ta vleresuar kete!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga Musafir prej Thu May 01, 2008 4:11 pm

lepurush shkruajti:
eri M shkruajti:
san shkruajti:Femnat genjejn me shume

Ia qėllove san ! Po mendo pak se ēka thua ! Ėshtė e vėrtetė ? Mund ta thuani para asaj qė u krijoj ?

Une definitivisht kam mendim tjeter! He a besoni se vertete po me shkatrron kur po e shoh, qe meshkujt jan genjeshtaret me te medhej, edhe prape i bejn engjulle ata!!!! Edhe une nuk thash qe femrat nuk genjejn, besoj qe nese ato dojn, din ta bejn edhe mire bile... POR Meshkujt e praktikojn me teper! Ky eshte mendim i imi, edhe mos me thuj gjdohere "hala nuk te ka ra.." Mjaft degjova dhe pash per ta vleresuar kete!

E besoj se ashtu si thua ti ėshtė se : "Mjaft dėgjova e pash pėr ta vlerėsuar kėtė "! lol!

Ti e re je dhe duhet edhe shumė e shum tė provosh se e fortė je !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu May 01, 2008 9:03 pm

eri M shkruajti:
san shkruajti:Femnat genjejn me shume

Ia qėllove san ! Po mendo pak se ēka thua ! Ėshtė e vėrtetė ? Mund ta thuani para asaj qė u krijoj ?
kjo eshte thjesht nje teme forumi dhe nuk ka lidhje me krijusin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga Musafir prej Fri May 02, 2008 11:30 pm

san shkruajti:
eri M shkruajti:
san shkruajti:Femnat genjejn me shume

Ia qėllove san ! Po mendo pak se ēka thua ! Ėshtė e vėrtetė ? Mund ta thuani para asaj qė u krijoj ?
kjo eshte thjesht nje teme forumi dhe nuk ka lidhje me krijusin


Ani! Unė mendova se nė forum duhet postimet publike tė bėhen me pėrgjegjėsi dhe sa ma tė sakta! Vazhdo pra!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga Musafir prej Sat May 10, 2008 11:40 pm

Une mendoj se sa genjejne meshkujt aq edhe femrat.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga SONIA prej Sun May 11, 2008 2:36 am

te dy njesoj...ska nevoje per shume fjale....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 30
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga Musafir prej Fri May 23, 2008 11:11 pm

edhe meashkujt edhe femnat genjejm me raste

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga Vizitor prej Mon Dec 15, 2008 11:32 pm

ne meshkujt me shume

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga e llastuara prej Mon Dec 15, 2008 11:36 pm

Natyrisht qe meshkujt Like a Star @ heaven
e llastuara
e llastuara
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 16
Shteti : Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ? Ft9f57ew2up6dhrykpo
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 15/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga Borebardha prej Tue Dec 16, 2008 3:35 pm

mendoj se femrat e kane me te lehte per te genjyer,pastaj aty-aty jane ne sasine e genjeshtrave qe thone
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga arven prej Tue Dec 16, 2008 11:34 pm

une mendoj se te dy palet genjejme
arven
arven
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 10
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 16/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kush gėnjen mė tepėr (meshkujt-femrat) ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi