Mire se erdhet ne forumin ALbeMigRanti ! .
Tema Fundit
» PSE....
Wed May 26, 2010 11:54 am nga Lazdrajka

» Peshendetje.........
Wed May 26, 2010 11:47 am nga Lazdrajka

» shkolla shqipe ne diaspore
Fri Apr 02, 2010 5:32 pm nga Pali

» ndihm
Tue Nov 10, 2009 9:43 pm nga shqiprimh

» 20 femrat e famshme me te pasura ne bote
Sun Jun 14, 2009 1:28 am nga Gifted

» Ne keto momente do doja....
Sun Jun 14, 2009 1:22 am nga Gifted

» GRAFIKE DHE DESIGN
Sun Jun 14, 2009 1:12 am nga Gifted

» Programet me te mira ne internet falas
Sun Jun 14, 2009 1:10 am nga Gifted

» THIRRJE PA PAGESE
Sun Jun 14, 2009 1:02 am nga Gifted

» kush mund te me jap adresen e ndonje komuniteti shqiptar te Amerikes
Mon Jun 01, 2009 9:06 pm nga besmir

» Pershendetje -kam nje kerkese
Fri May 29, 2009 12:04 am nga besmir

» Pershendetje te gjitheve
Thu May 28, 2009 11:49 pm nga besmir

» Australiani bėn seks me njė kukull nė dyqan
Sun Mar 15, 2009 11:40 pm nga nardlushnja

» Qyteti i dijes dhe... i hashashit
Tue Mar 10, 2009 11:16 pm nga nardlushnja

» GEZUAR 8 MARSIN NENAVE TONA.
Sun Mar 08, 2009 9:50 am nga bledikorcari

» Gazeta "Repubblica": Shqiptarėt nė Itali, tė mrekullueshėm
Sun Mar 08, 2009 9:48 am nga bledikorcari

» PUSHTETI POLITIK EKONOMIK DHE KULTUROR I EMIGRACIONIT SHQIPETAR
Thu Feb 05, 2009 3:49 pm nga ylli jasa

» Emigrantet shqiptare, kapacitet integrues
Thu Feb 05, 2009 3:44 pm nga ylli jasa

» gezuar ditelindjen E LLASTUARA
Sun Jan 18, 2009 9:45 am nga bledikorcari

Sondazh

A do te antarsohet shqiperia ne NATO apo do mbetet tek ftesa?

69% 69% [ 11 ]
31% 31% [ 5 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16

identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
 
Or
 
PUSHTETI POLITIK EKONOMIK DHE KULTUROR I EMIGRACIONIT SHQIPETAR

Thu Feb 05, 2009 3:49 pm nga ylli jasa

Tema e emigracionit dhe resurset dhe problemet qe ajo ka nuk mund te jene objekt i politikave te deshtuara shqipetare.
Pushteti i emigracionit i takon vetem Atij, pra popullit.
Manipulimi qe i behet …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Emigrantet shqiptare, kapacitet integrues

Sun Apr 20, 2008 11:16 pm nga ALbo

Tema e emigracionit dhe resurset dhe problemet qe ajo ka nuk mund te jene objekt i politikave te deshtuara shqipetare.
Pushteti i emigracionit i takon vetem Atij, pra popullit.
Manipulimi qe i …

[ Mė shumė ]

Komentet: 1

EMIGRIMI,SHKATERIMI APO PERMIRESIM I SHQIPERISE??

Sat Jun 07, 2008 9:59 am nga bledikorcari

Te dashur antare , si mendoni ju , qe emigrimi , eshte shkaterrimi i Shqiperise apo permiresimi.??

Shkaterrimi duke u bazuar qe i kane ikur nje pjese e mire e rinise dhe e atyre qe mund te kishin …

[ Mė shumė ]

Komentet: 3

Shqiptarėt qė jetojnė nė Rumani

Sat May 03, 2008 5:52 pm nga Anonymous

Ju mirpres te Shkruani qe te gjithe !

Komentet: 0

Shqiptarėt nė Holandė.

Sat May 03, 2008 5:49 pm nga Anonymous

Shqiptarėt nė Holandė...
Le tė lajmrohet ndokush...nga Holanda. Si ėshtė e mundur kjo...njoh shumė shqiptarė nga tėrė bota virtuale,

Komentet: 0

Shqiptarėt nė Zvicėr

Sat May 03, 2008 5:48 pm nga Anonymous

Shqiptarėt nė Zvicėr
Ku jeni ju shqiptaret e zvicres???


Komentet: 0

Pershendetje Gjithe Shqiptareve Te Turqise.

Sat May 03, 2008 5:44 pm nga Anonymous

kam idene qe ne turqi ka shume shqiptare pse kaq pak pjesemarrje ne kete forum nga ana e tyre?

Komentet: 0

Shqiptaret nga Suedia

Sat May 03, 2008 5:42 pm nga Anonymous

Shqiptaret nga Suedia


Mė vjen mirė qė ne kete faqe mund te njoftohemi dhe tė shkembejm mendime me tė gjith shqipėtaret nga diaspora ju pershendes dhe uroj sukse te gjithve.

Komentet: 0

Shqiptarėt nė Spanjė

Sat May 03, 2008 5:38 pm nga Anonymous

Shqiptarėt nė Spanjė
A ka ne kete forum ndonje shqiptar ne Spanje, te mbidhemi ketu te gjithe shqiptaret qe ndodhen ne Spanjė


Komentet: 0

Shqiptaret ne Belgjike !

Sat May 03, 2008 5:33 pm nga Anonymous

Shqiptaret ne Belgjike !
Pershendetje te gjithe shqiptareve qe ndodhen ne belgjike nga ana ime.....


Komentet: 0

December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 22 mė Tue Aug 12, 2008 2:17 pm
Statistikat
Forumi ka 124 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri arsi koci

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 9504 artikuj v 969 temat
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Social bookmarking

Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of Forumi Albemigranti on your social bookmarking website

Image hosted by servimg.com