Boksieri i ri Luigj Gjokaj

Shko poshtė

default Boksieri i ri Luigj Gjokaj

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 08, 2008 7:26 pm

Perseri neper bote Shqiptari nderon emrin e Shqiptarise , dhe nje nga keto eshte edhe boksieri i ri Shqiptar Luigj Gjokaj banues ne Michigan Usa.

shikojeni videon:


bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Boksieri i ri Luigj Gjokaj N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi