A Lendon Virtualiteti Njesoj Si Realiteti..?,

Shko poshtė

default A Lendon Virtualiteti Njesoj Si Realiteti..?,

Mesazh nga Musafir prej Wed May 28, 2008 3:44 am

Edhe ketu si ne realitet kemi krijuar nje bote tonen me simpatira e antipatira ...pyetja ime eshte a lendon virtualitei njesoj si realiteti?...Edhe pasi mbyllni pc_ne a mendoni me per ato qe keni shkruar e thene ketu?...

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A Lendon Virtualiteti Njesoj Si Realiteti..?,

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 30, 2008 6:57 pm

nuke ebesoj se virtualiteti lendon po aq sa dhe realiteti,ne realitet e njeh njeriun ,e shikon ne sy kur i flet jo si ketu qe shtyp butonat e tastires.ky eshte mendimi im.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : A Lendon Virtualiteti Njesoj Si Realiteti..?, N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A Lendon Virtualiteti Njesoj Si Realiteti..?,

Mesazh nga Musafir prej Fri May 30, 2008 7:17 pm

une mendoj se lendon po jo aq sa realiteti.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A Lendon Virtualiteti Njesoj Si Realiteti..?,

Mesazh nga Vizitor prej Mon Jun 30, 2008 10:19 pm

lendon njesoj si realiteti per mendimin tim

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A Lendon Virtualiteti Njesoj Si Realiteti..?,

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi