Si e vrisni monotonine?

Shko poshtė

default Si e vrisni monotonine?

Mesazh nga Borebardha prej Sun Jun 01, 2008 1:28 am

Cfare beni per te "vrare" monotonine ne jeten tuaj te perditshme?
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Si e vrisni monotonine?

Mesazh nga nardlushnja prej Mon Jun 02, 2008 12:43 am

Si e vras monotonine?

Me fshikull Very Happy

Eshte e pamundur te vritet monotonia.
Jeta jone ka hyre ne monotonine e saj
Pune -shtepi-internet-pak shoqeri(birra)-shtepi-pune
Keto gjera nuk i ndryshojme dot,pra MONOTONI

Si mund ta thyeja
Te merrja nusen dhe femijet dhe te shkoja nje muaj ne Hawai(Me ndihmoni dot per kete)
Se besoj,pra MONOTONI
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Si e vrisni monotonine? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Si e vrisni monotonine?

Mesazh nga Borebardha prej Mon Jun 02, 2008 1:12 am

une pergjithsisht dal,por me njerez te ndryshem dhe ne vende te ndryshem.
Pse forumi eshte pjese monotone???
mua me duket interesant se gjithmone ke dicka te re per te thene.
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default vrisni monotonine?

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 09, 2008 11:58 pm

Testi i gruas perfekte

Defektet

Bie vonė pėr tė fjetur, me qėllim qė burrin ta ketė zėnė gjumi

Nuk i do fėmijėt

Nuk di tė qepė kopsa e as tė arnojė ēorape

Vesh rroba tė pista, tė zhubrosura, ose nė shtėpi mban pėrparėse

Pėrdor manikyr tė kuq pėr thonjtė

Vjen shpesh me vonesė nė takime

I qep shtrembėr palat e pantallonave

Shtrihet pėr tė fjetur me bigudina nė kokė, ose krem nė fytyrė

Natėn, kėmbėt e ftohta i ngroh tek ato tė burrit

Nė makinė i jep mendime tė pavlefshme burrit dhe kritikon guidėn e tij

Flirton me burra tė tjerė nė festa ose restorante

Ėshtė xheloze dhe dyshon pėr gjithēka


Cilėsitė

Ėshtė njė zonjė shtėpie e mirė, edhe me miqtė qė vijnė papritur

I shėrben vaktet nė orar

Bėn biseda interesante

Di tė luajė tė paktėn me njė vegėl muzikore, siē ėshtė violina apo pianoja

Shtėpinė e mban pastėr dhe tė rregullt

Ēdo natė i dėrgon fėmijėt pėr tė fjetur nė orar

Para se tė shtrihet pėr tė fjetur nuk ėshtė kurrė nervoze dhe kryesorja bėn pak tualet

Kėrkon mendimin e bashkėshortit lidhur me zgjedhje tė rėndėsishme, ose blerje tė ndryshme

Ka njė sens humori tė jashtėzakonshėm, ėshtė alegro dhe e gjallė

Ėshtė besimtare dhe ēdo tė diel i dėrgon fėmijėt nė kishė

Tė dielave ose gjatė pushimeve e lė bashkėshortin tė pushojė deri vonė

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Si e vrisni monotonine?

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 10:01 pm

Duke shkuar pėr nė Dibėr ndjejė shumė disponim se takohem me shumė dashamirė dhe me njė dashamire! Do ta befasoj kur t'i lajmėrohem e do tė kalojmė ēaste tė kėndshme!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Si e vrisni monotonine?

Mesazh nga bledikorcari prej Thu Jun 12, 2008 8:11 am

ohohoooo cka per te hequr ajo dashamirsja,ahahahhahahaha,e kuptoj,e kuptoj.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Si e vrisni monotonine? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Si e vrisni monotonine?

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 2:14 am

Ne shqiptaret jemi njerez te zgjuar, arrim te dalim nga cdo problem Sleep Arrow

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Si e vrisni monotonine?

Mesazh nga SONIA prej Fri Jun 13, 2008 2:16 am

SHQIPTARE JE TI AGE??
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Si e vrisni monotonine?

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 2:26 am

SONIA shkruajti:SHQIPTARE JE TI AGE??
Spoiler:
Jo

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Si e vrisni monotonine?

Mesazh nga SONIA prej Fri Jun 13, 2008 2:33 am

po pse thua se je shqiptare atehere????
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Si e vrisni monotonine?

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 8:54 am

SONIA shkruajti:po pse thua se je shqiptare atehere????

Spoiler:
Per shans

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Si e vrisni monotonine?

Mesazh nga bledikorcari prej Fri Jun 13, 2008 11:44 am

he me se shqiptare eshte por kot thote ashtu,.shqiptare e dashuruar me shqiptar eshte Smile
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Si e vrisni monotonine? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Si e vrisni monotonine?

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 4:15 pm

Age shkruajti:Ne shqiptaret jemi te zgjuara, arrim te dalim nga cdo problem Sleep Arrow


Pėr ty ėshtė pėrgjigjeja bledi! MOs u merakos shumė pėr tė por, si do tė dal unė nuk e di as vetė ! Rrallė kush ka shpėtuar nga lufta e Qerbelasė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Si e vrisni monotonine?

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 4:43 pm

Situatė e rėndė dhe pėrballim i keq ! Do tė ketė goditje tė shumta dhe gjaku do tė derdhet ! Vetė viktima le tė mos ketė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Si e vrisni monotonine?

Mesazh nga Borebardha prej Mon Jun 16, 2008 2:58 am

msn
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Si e vrisni monotonine?

Mesazh nga Borebardha prej Mon Jun 16, 2008 3:00 am

eri M shkruajti:Situatė e rėndė dhe pėrballim i keq ! Do tė ketė goditje tė shumta dhe gjaku do tė derdhet ! Vetė viktima le tė mos ketė !

????
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Si e vrisni monotonine?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi