mesova...

Shko poshtė

default mesova...

Mesazh nga Borebardha prej Wed Jul 16, 2008 3:35 pm

Cfare keni mesuar ju...?
po ia nis une

Mesova...

Te injorosh faktet...nuk i ndryshon dot ato

Qe kur do te hakmerresh me dike lere te vazhdoje te te beje keq

Qe dashuria,jo koha sheron plaget

Menyra me e thjeshte per tu rritur eshte te rrethohesh nga persona inteligjente

Te gjithe ata qe njeh meritojne te pershendeten me nje buzeqeshje

Askush nuk eshte perfekt...derisa arrin ta duash

Shanset nuk humbasin kurre...ato qe le ti...i merr dikush tjeter

Kur femija i porsalindur te shtrengon gishtin me grushtin e tij...te ka mberthyer per gjithe jeten

Dashuro sikur askush ste ka bere te vuash

Te gjithe duan te jetojne ne maje...por e gjithe lumturia dhe pjekuria arrihet kur ngjithesh

fol ngadale,por mendo shpejt
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi