Gėzuar Krishtlindjen

Shko poshtė

default Re: Gėzuar Krishtlindjen

Mesazh nga ledja prej Mon Dec 22, 2008 11:57 am

ju uroj te gjithve gezuar krishlindjet, fate lumturi dhe mbarsi ne jete, gjithashtu i uroj te gjith emigranteve qe kete vite do ti kalojne festat e fund vitit larg familjve te tyre nje bashkim sa me te shpejte.

gezua

ledja
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 32
Location : itali
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Gėzuar Krishtlindjen

Mesazh nga Borebardha prej Mon Dec 22, 2008 1:59 pm

Gezuar te gjitheve!!!
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Gėzuar Krishtlindjen

Mesazh nga Vizitor prej Tue Dec 23, 2008 12:15 am

Gezuar dhe per shume vjet krishlindjet te gjithe shqiptarve

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Gėzuar Krishtlindjen

Mesazh nga gerrard73 prej Tue Dec 23, 2008 12:34 am

Gezuar krishtlindjet te gjitheve, shendet dhe lumturi
gerrard73
gerrard73
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Gėzuar Krishtlindjen

Mesazh nga e llastuara prej Thu Dec 25, 2008 6:30 pm

Gezuar Krishtlindjet te gjitheve,fat dhe lumturi ne jete Smile
e llastuara
e llastuara
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 16
Shteti : Gėzuar Krishtlindjen Ft9f57ew2up6dhrykpo
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 15/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Gėzuar Krishtlindjen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi