Cfare eshte nje forum per ju ?

Shko poshtė

default Cfare eshte nje forum per ju ?

Mesazh nga Musafir prej Sat Apr 26, 2008 8:42 am

Do doja te dija arsyet dhe qellimin kryesor te anetaresimit ne nje forum...?

Kur rifuteni, c'prisni te gjeni apo te jepni ketu ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare eshte nje forum per ju ?

Mesazh nga nardlushnja prej Sun Apr 27, 2008 8:34 am

Qellimi kryesor i anetaresimit ne forum

Forumi per mua eshte nje park me peme te larta,me lule dhe stola te drunjte qe rrethojne tavolinat e drunjta te rrumbullaketa.
Kur vij nga puna i lodhur,apo kur zgjohem nga gjumi dhe kam deshire te bej nje shetitje ,shkoj ne kete park dhe takoj shoket e mi.
Pime ndonje kafe dhe diskutojne temat shoqerore,ceshtjet kombetare,fjasim per Gjuhen,zakonet ,traditat,festat.
Edhe kur nuk gjej njeri ulem ne stol dhe rri e pres.
Nuk me pelqen te rri vetem dhe syte e mi rrotullohen majtas -djathtas dhe shikoj nga rruga,dhe pyes veten:
-Po keta ku jane?Pse po vonohen?
Kur shoh qe jane duke ardhur gezohem shume.(Vazhdim)

Kur rifuteni, c'prisni te gjeni apo te jepni ketu ?
(Vazhdim)
Gezohem sepse erdhen shoket e mi dhe do te vazhdojme diskutimet qe lame nje dite me pare.Do te me japin pergjigjet e shume pyetjeve te mia,ose kam bere gati pergjigjet e mia dhe ata do ti degjojne.
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Cfare eshte nje forum per ju ? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare eshte nje forum per ju ?

Mesazh nga Musafir prej Sun Apr 27, 2008 8:47 pm

Age shkruajti:Do doja te dija arsyet dhe qellimin kryesor te anetaresimit ne nje forum...?

Kur rifuteni, c'prisni te gjeni apo te jepni ketu ?

Tema e arsyeshme ėshtė, por fjala " rifuteni " ēfarė kuptimi ka ? Mbase kėshtu del se tė kesh qenė pėrpara i regjistruar, e pastaj sėrish tė vish pas ndonjė ngatrrese qė ndodh ? Mund tė ishte edhe ndryshe, sqaro Age se duket pėrvoja e rifutjve !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare eshte nje forum per ju ?

Mesazh nga nardlushnja prej Sun Apr 27, 2008 9:08 pm

feneri shkruajti:
Age shkruajti:Do doja te dija arsyet dhe qellimin kryesor te anetaresimit ne nje forum...?

Kur rifuteni, c'prisni te gjeni apo te jepni ketu ?

Tema e arsyeshme ėshtė, por fjala " rifuteni " ēfarė kuptimi ka ? Mbase kėshtu del se tė kesh qenė pėrpara i regjistruar, e pastaj sėrish tė vish pas ndonjė ngatrrese qė ndodh ? Mund tė ishte edhe ndryshe, sqaro Age se duket pėrvoja e rifutjve !

Kam pershtypjen se do te thote "Te jesh on line" do me thene diten e mepasme
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Cfare eshte nje forum per ju ? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare eshte nje forum per ju ?

Mesazh nga bledikorcari prej Wed Apr 30, 2008 10:18 am

anetaresimi i nje njeriu ne forum besoj une vjen si pasoje dhe si deshire e tij per te komunikuar me njerez te tjere qe flasin te njejten gjuhe (kjo nuk eshte absolute).cdonjeri nga ne ne forum mendon te gjeje te dhena dhe te reja nga vendi i tij sepse shumica nga ne jeton jashte shtetit,edhe te ndaje mendimet dhe opinionet qe ka ai me anetare te tjere qe nuk i njeh.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Cfare eshte nje forum per ju ? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare eshte nje forum per ju ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu May 01, 2008 8:58 pm

vend ku mund te shprehish mendimet idete dhe per te kaluar dhe kohen e lire

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare eshte nje forum per ju ?

Mesazh nga Musafir prej Fri May 02, 2008 11:33 pm

Forumi : Kjo e pėrditėshme elektronike, ėshtė synimi dhe ndėrlidhja e aftėsive krijuese nė art, dhe shpalimi i diturive nė shkencė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare eshte nje forum per ju ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi