Chit-chat..

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 8:55 pm

eri M shkruajti:Kush tė tha ? Pse mė bėn xheloze ! Si Age nervoze !

Chit-chat.. - Faqe 2 15263610

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 8:57 pm

SONIA shkruajti:bye bye...
shtrige
Chit-chat.. - Faqe 2 53810710

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 8:59 pm

eri M shkruajti:
sulltana shkruajti:pershendetje per moderatorin lart...vetem shpresoj mos te jete ai i avatarit Very Happy
Ia paske vėnė syrin ti sulltana shejtanja!
shejtane

Chit-chat.. - Faqe 2 53857510

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 9:03 pm

feneri shkruajti:u lart shumė simpatike!

Ngele pe pushken e K.A.
mere nje lule,
Chit-chat.. - Faqe 2 913410

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 9:06 pm

ferave shkruajti:
Ti siper ....................afrou te te puthe ...................nji cik mi.................... Exclamation
pershendetje.
Chit-chat.. - Faqe 2 V42vjc10

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga bledikorcari prej Tue May 13, 2008 11:54 am

me radhe vajza mos u zini,nje nga nje se ka vend per te gjitha ju:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Chit-chat.. - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 9:25 pm

Ashtu blendi mbaje radhėn! Se unė plak jam se bėj dot komandimin mirė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 9:35 pm

Ardit mirsenaerdhe se na u mbush forumi me pleq ! Po ti sigurisht je ndonjė dylber!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 9:56 pm

This , Do you like it? Very ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga nardlushnja prej Wed May 14, 2008 4:54 pm

a1
Kam qene shume i zene me pune dhe nuk kam arritur te lexoje postimet.
Nuk di se per cfare shokesh me flisni
Shok i imi jeni edhe ju.Apo jo A..?
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Chit-chat.. - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 5:00 pm

ardit shkruajti:
a1 shkruajti:Ca gjuhe eshte se spo kuptojme gje?!.
Gjuha jote amtare Greke.

Shikoje nese ke qene i zene dhe si ke lexuar

dhe sa per dijeni ardit eshte nje nga shoket apo shoqet e tua nga maqedonia!

Lexoje nardi lexoje dhe nxirrja ti kuptimin

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 5:55 pm

Kush i pėrdori pėrpara barbarizmat adtit ? Hohohooooooo!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 6:44 pm

SONIA shkruajti:
feneri shkruajti:Dhe te levdohen boterisht postimet e suksesshme !

ju jeni aty ne foto feneri?...paske marre mire shenjester??...ke po merr njehere??


Mos u frigo se as nė shėnjestėr tė ka marr e as nė shikim! Sigurish drejt Ages e ka drejtuar por nuk e qėllon ate se e ka ,,, queen

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga SONIA prej Wed May 14, 2008 7:17 pm

eri M shkruajti:
SONIA shkruajti:
feneri shkruajti:Dhe te levdohen boterisht postimet e suksesshme !

ju jeni aty ne foto feneri?...paske marre mire shenjester??...ke po merr njehere??


Mos u frigo se as nė shėnjestėr tė ka marr e as nė shikim! Sigurish drejt Ages e ka drejtuar por nuk e qėllon ate se e ka ,,, queen

FENERI JE eri m??...une pyeta ate dhe jo ty!!
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga SONIA prej Wed May 14, 2008 7:17 pm

eri m ...pershendetje ...si ke kaluar?
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 7:52 pm

Shtrge ha ha ha ha jaaaaaaaa
shaka

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 8:01 pm

E ti a je ferave apo lepurush

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 8:08 pm

liri shkruajti:Shtrge ha ha ha ha jaaaaaaaa
shaka

Mė bėre shtrigė dhe hahahaaaaaaaaaa
mė vret shpirtrishe e thua bėj shaka!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 8:15 pm

Gjithēka e bėra pėr respek e miqesi
Kėtu s'ka vend pėr..................?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 8:32 pm

Ti e di se sa herė preket Sonia
mė dridhet diēka nė nė dimia !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 12:41 am

ardit shkruajti:
eri M shkruajti:Ardit mirsenaerdhe se na u mbush forumi me pleq ! Po ti sigurisht je ndonjė dylber!
ksaj lart i them nice avator

Pse ju gjithmon te reja do te mbetni? Sa shpejt do t'u kalojė koha e do tė vyshkeni fare!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 1:11 am

SONIA shkruajti:
feneri shkruajti:Dhe te levdohen boterisht postimet e suksesshme !

ju jeni aty ne foto feneri?...paske marre mire shenjester??...ke po merr njehere??

Tė marr ty por kurrė nuk tė qėlloj!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:43 am

Ca keni Ju?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 15, 2008 9:35 am

miremengjesi age dhe iliri,
age avatari qe ke eshte nje kengetare greke qe quhet anna vissi,e dije?
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Chit-chat.. - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 9:47 am

Po e dija, dhe me pelqen shume.
e mbaj gjithmone ne Desktop.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi