Ora ėshtė Mon Jun 27, 2022 2:11 pm

TEMA TE DITES


 • TEMA TE DITES

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • EKONOMI-BIZNES


  Ekonomia, biznesi shqiptar dhe ai i huaj. Kembimi valutor, bursa, statistika dhe studime.
  10 Temat
  16 Mesazhet
  Frika nga recesi...
  Mon Oct 06, 2008 1:15 am
  Vizitor  Shiko mesazhin e fundit
 • SHTYPI


  Shtypi nga vendi dhe bota.
  88 Temat
  208 Mesazhet
  Australiani bėn ...
  Sun Mar 15, 2009 11:40 pm
  nardlushnja Shiko mesazhin e fundit
 • POLITIKA


  Debate e diskutime te nxehta mbi politike shqiptare, rajonale dhe boterore.
  15 Temat
  25 Mesazhet
  Perse gjuha grek...
  Sun Mar 15, 2009 11:42 pm
  nardlushnja Shiko mesazhin e fundit
 • NGA BOTA


  Analiza mbi zhvillimet e fundit ne rajonin ballkanik dhe ne bote.
  34 Temat
  207 Mesazhet
  Miss Bota 2008...
  Mon Dec 15, 2008 11:40 pm
  e llastuara Shiko mesazhin e fundit

 • Mesazhe tė rejaMesazhe tė reja
 • Asnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri
 • Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur