Ora ėshtė Sun Feb 25, 2024 1:22 am


 • FORUM

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • ALBEMIGRANTI FORUM

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • TEMA TE DITES

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • EKONOMI-BIZNES


  Ekonomia, biznesi shqiptar dhe ai i huaj. Kembimi valutor, bursa, statistika dhe studime.
  10 Temat
  16 Mesazhet
  Frika nga recesi...
  Mon Oct 06, 2008 1:15 am
  Vizitor  Shiko mesazhin e fundit
 • SHTYPI


  Shtypi nga vendi dhe bota.
  88 Temat
  208 Mesazhet
  Australiani bėn ...
  Sun Mar 15, 2009 11:40 pm
  nardlushnja Shiko mesazhin e fundit
 • POLITIKA


  Debate e diskutime te nxehta mbi politike shqiptare, rajonale dhe boterore.
  15 Temat
  25 Mesazhet
  Perse gjuha grek...
  Sun Mar 15, 2009 11:42 pm
  nardlushnja Shiko mesazhin e fundit
 • NGA BOTA


  Analiza mbi zhvillimet e fundit ne rajonin ballkanik dhe ne bote.
  34 Temat
  207 Mesazhet
  Miss Bota 2008...
  Mon Dec 15, 2008 11:40 pm
  e llastuara Shiko mesazhin e fundit
 • SHQIPERIA DHE SHQIPTARET

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • ARTI - KULTURA

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • ZONA E ARGETIMIT

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • SHKENCA

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • SHKENCA


  Arritjet me te fundit te njeriut drejt se panjohures. Hipoteza, teori, studime dhe kuriozitete.
  11 Temat
  71 Mesazhet
  krijimi i njeriu...
  Fri May 29, 2009 2:00 am
  besmir Shiko mesazhin e fundit
 • SHENDETI


  Keshilla dhe diskutime mbi shendetin fizik, moral dhe psikologjik.
  19 Temat
  27 Mesazhet
  Mungesa e gjumit...
  Tue Dec 16, 2008 11:07 pm
  Vizitor  Shiko mesazhin e fundit
 • FILOZOFI


  Analiza dhe diskutime mbi pergjigjet e mundshme te pse've filozofike. Njeriu dhe misteri i tij.
  16 Temat
  687 Mesazhet
  Femrat
  Fri Jul 18, 2008 5:57 pm
  nardlushnja Shiko mesazhin e fundit
 • INFORMATIKE


  Hardware & Software.
  7 Temat
  14 Mesazhet
  TARIFAT E REJA T...
  Wed Jun 18, 2008 10:55 am
  bledikorcari Shiko mesazhin e fundit
 • INTERNET


  Diskutime profesionale programimi, dhe informative per perdoruesit.
  11 Temat
  31 Mesazhet
  ndihm
  Tue Nov 10, 2009 9:43 pm
  shqiprimh Shiko mesazhin e fundit
 • ZONA SPORTIVE

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • RRETH FORUMIT

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Recently shared images

Kush ėshtė nė linjė

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 59 mė Mon Jan 22, 2024 2:46 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: Lazdrajka (33), Stine (40)

Legjenda : [ Administrators ]

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 9504 artikuj

Forumi ka 124 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri arsi koci


 • Mesazhe tė rejaMesazhe tė reja
 • Asnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri
 • Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur