Mire se erdhet ne forumin ALbeMigRanti ! .
Tema Fundit
» PSE....
Albemigranti.st - Portalli EmptyWed May 26, 2010 11:54 am nga Lazdrajka

» Peshendetje.........
Albemigranti.st - Portalli EmptyWed May 26, 2010 11:47 am nga Lazdrajka

» shkolla shqipe ne diaspore
Albemigranti.st - Portalli EmptyFri Apr 02, 2010 5:32 pm nga Pali

» ndihm
Albemigranti.st - Portalli EmptyTue Nov 10, 2009 9:43 pm nga shqiprimh

» 20 femrat e famshme me te pasura ne bote
Albemigranti.st - Portalli EmptySun Jun 14, 2009 1:28 am nga Gifted

» Ne keto momente do doja....
Albemigranti.st - Portalli EmptySun Jun 14, 2009 1:22 am nga Gifted

» GRAFIKE DHE DESIGN
Albemigranti.st - Portalli EmptySun Jun 14, 2009 1:12 am nga Gifted

» Programet me te mira ne internet falas
Albemigranti.st - Portalli EmptySun Jun 14, 2009 1:10 am nga Gifted

» THIRRJE PA PAGESE
Albemigranti.st - Portalli EmptySun Jun 14, 2009 1:02 am nga Gifted

» kush mund te me jap adresen e ndonje komuniteti shqiptar te Amerikes
Albemigranti.st - Portalli EmptyMon Jun 01, 2009 9:06 pm nga besmir

» Pershendetje -kam nje kerkese
Albemigranti.st - Portalli EmptyFri May 29, 2009 12:04 am nga besmir

» Pershendetje te gjitheve
Albemigranti.st - Portalli EmptyThu May 28, 2009 11:49 pm nga besmir

» Australiani bėn seks me njė kukull nė dyqan
Albemigranti.st - Portalli EmptySun Mar 15, 2009 11:40 pm nga nardlushnja

» Qyteti i dijes dhe... i hashashit
Albemigranti.st - Portalli EmptyTue Mar 10, 2009 11:16 pm nga nardlushnja

» GEZUAR 8 MARSIN NENAVE TONA.
Albemigranti.st - Portalli EmptySun Mar 08, 2009 9:50 am nga bledikorcari

» Gazeta "Repubblica": Shqiptarėt nė Itali, tė mrekullueshėm
Albemigranti.st - Portalli EmptySun Mar 08, 2009 9:48 am nga bledikorcari

» PUSHTETI POLITIK EKONOMIK DHE KULTUROR I EMIGRACIONIT SHQIPETAR
Albemigranti.st - Portalli EmptyThu Feb 05, 2009 3:49 pm nga ylli jasa

» Emigrantet shqiptare, kapacitet integrues
Albemigranti.st - Portalli EmptyThu Feb 05, 2009 3:44 pm nga ylli jasa

» gezuar ditelindjen E LLASTUARA
Albemigranti.st - Portalli EmptySun Jan 18, 2009 9:45 am nga bledikorcari

Sondazh

A do te antarsohet shqiperia ne NATO apo do mbetet tek ftesa?

Albemigranti.st - Portalli I_vote_lcap69%Albemigranti.st - Portalli I_vote_rcap 69% [ 11 ]
Albemigranti.st - Portalli I_vote_lcap31%Albemigranti.st - Portalli I_vote_rcap 31% [ 5 ]
Albemigranti.st - Portalli I_vote_lcap0%Albemigranti.st - Portalli I_vote_rcap 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16

identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
 
Or
 
PUSHTETI POLITIK EKONOMIK DHE KULTUROR I EMIGRACIONIT SHQIPETAR

Thu Feb 05, 2009 3:49 pm nga ylli jasa

Tema e emigracionit dhe resurset dhe problemet qe ajo ka nuk mund te jene objekt i politikave te deshtuara shqipetare.
Pushteti i emigracionit i takon vetem Atij, pra popullit.
Manipulimi qe i behet …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Emigrantet shqiptare, kapacitet integrues

Sun Apr 20, 2008 11:16 pm nga ALbo

Tema e emigracionit dhe resurset dhe problemet qe ajo ka nuk mund te jene objekt i politikave te deshtuara shqipetare.
Pushteti i emigracionit i takon vetem Atij, pra popullit.
Manipulimi qe i …

[ Mė shumė ]

Komentet: 1

EMIGRIMI,SHKATERIMI APO PERMIRESIM I SHQIPERISE??

Sat Jun 07, 2008 9:59 am nga bledikorcari

Te dashur antare , si mendoni ju , qe emigrimi , eshte shkaterrimi i Shqiperise apo permiresimi.??

Shkaterrimi duke u bazuar qe i kane ikur nje pjese e mire e rinise dhe e atyre qe mund te kishin …

[ Mė shumė ]

Komentet: 3

Shqiptarėt qė jetojnė nė Rumani

Sat May 03, 2008 5:52 pm nga Anonymous

Ju mirpres te Shkruani qe te gjithe !

Komentet: 0

Shqiptarėt nė Holandė.

Sat May 03, 2008 5:49 pm nga Anonymous

Shqiptarėt nė Holandė...
Le tė lajmrohet ndokush...nga Holanda. Si ėshtė e mundur kjo...njoh shumė shqiptarė nga tėrė bota virtuale,

Komentet: 0

Shqiptarėt nė Zvicėr

Sat May 03, 2008 5:48 pm nga Anonymous

Shqiptarėt nė Zvicėr
Ku jeni ju shqiptaret e zvicres???


Komentet: 0

Pershendetje Gjithe Shqiptareve Te Turqise.

Sat May 03, 2008 5:44 pm nga Anonymous

kam idene qe ne turqi ka shume shqiptare pse kaq pak pjesemarrje ne kete forum nga ana e tyre?

Komentet: 0

Shqiptaret nga Suedia

Sat May 03, 2008 5:42 pm nga Anonymous

Shqiptaret nga Suedia


Mė vjen mirė qė ne kete faqe mund te njoftohemi dhe tė shkembejm mendime me tė gjith shqipėtaret nga diaspora ju pershendes dhe uroj sukse te gjithve.

Komentet: 0

Shqiptarėt nė Spanjė

Sat May 03, 2008 5:38 pm nga Anonymous

Shqiptarėt nė Spanjė
A ka ne kete forum ndonje shqiptar ne Spanje, te mbidhemi ketu te gjithe shqiptaret qe ndodhen ne Spanjė


Komentet: 0

Shqiptaret ne Belgjike !

Sat May 03, 2008 5:33 pm nga Anonymous

Shqiptaret ne Belgjike !
Pershendetje te gjithe shqiptareve qe ndodhen ne belgjike nga ana ime.....


Komentet: 0

February 2024
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Calendar Calendar

Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 59 mė Mon Jan 22, 2024 2:46 pm
Statistikat
Forumi ka 124 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri arsi koci

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 9504 artikuj v 969 temat
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Forumi Albemigranti on your social bookmarking website

Image hosted by servimg.com