Forumi Albemigranti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ndihm

Shko poshtė

ndihm Empty ndihm

Mesazh nga shqiprimh Tue Nov 10, 2009 9:43 pm

pse nuk me funksionon regedit per qfare arsy dhe nese mundeni me ndihmu jav dij per nder

shqiprimh
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 2
Reputation : 0
Points : 4
Registration date : 10/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi