Forumi Albemigranti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Programet me te mira ne internet falas

Shko poshtė

Programet me te mira ne internet falas Empty Programet me te mira ne internet falas

Mesazh nga Vizitor Sun Apr 27, 2008 1:31 am


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Programet me te mira ne internet falas Empty Re: Programet me te mira ne internet falas

Mesazh nga Gifted Sun Jun 14, 2009 1:10 am

Shume nga programet me te mira dhe qe merren totalisht free,flasim ketu jo vetem per programe por edhe pe muzike,filma,libra,audiobooks merren ne websitin www.thepiratebay.org
Ky website funksionon ne menyre torrent dmth duhet se pari te kesh shkarkuar bitcometin(nje shembull mjafton te hysh ne google edhe e ben download free bitcomet)
edhe do te gjeni thuajse cdo gje qe deshironi,nga antiviruset me nr serial,programet adobe(photoshop,dreamweaver,indesing,illustrator etj)
Njesoj me kete website,per nga permbajtja eshte edhe www.mininova.com
Ju sugjeroj te beni shkarkime torrent! Smile

Gifted
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 5
Age : 33
Shteti : Programet me te mira ne internet falas N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 14/06/2009

http://www.dhurata.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi