HAPNI RRUGEN SE ERDHI BLEDKORCARI

Shko poshtė

default HAPNI RRUGEN SE ERDHI BLEDKORCARI

Mesazh nga bledikorcari prej Tue Apr 29, 2008 4:45 pm

mire se ju gjeta forumista,nje anetare e ketij forumi qe thoni ju me dergoi nje pm ku me ftonte te hyja ne kete forum,dhe une erdha,mire bera?:)uroj tja kalojme sa me mire.mesa po shikoj ska shume anetare dhe me behet qejfi qe jam nga te paret ketu.une qe thoni jam bledi nga korca,jetoj ne athine prej 14 vjetesh ku kam punene dhe shtepine time,kjo sdo te thote qe kam prere lidhjet me atdheun tim ku linda dhe do te vdes.jam shqiptar dhe korcar dhe do vdes i tille.ctju them me?do njihemi besoj dhe do kemi kohe me shume per njohje.ju uroj suksese ne cdo aspekt te jetes deshironi.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : HAPNI RRUGEN SE ERDHI BLEDKORCARI N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: HAPNI RRUGEN SE ERDHI BLEDKORCARI

Mesazh nga ALbo prej Tue Apr 29, 2008 4:52 pm

bledikorcari shkruajti:mire se ju gjeta forumista,nje anetare e ketij forumi qe thoni ju me dergoi nje pm ku me ftonte te hyja ne kete forum,dhe une erdha,mire bera?:)uroj tja kalojme sa me mire.mesa po shikoj ska shume anetare dhe me behet qejfi qe jam nga te paret ketu.une qe thoni jam bledi nga korca,jetoj ne athine prej 14 vjetesh ku kam punene dhe shtepine time,kjo sdo te thote qe kam prere lidhjet me atdheun tim ku linda dhe do te vdes.jam shqiptar dhe korcar dhe do vdes i tille.ctju them me?do njihemi besoj dhe do kemi kohe me shume per njohje.ju uroj suksese ne cdo aspekt te jetes deshironi.
Mire se erdhe bledikorcari shpresoj tja kalosh sa me mire ne forum.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: HAPNI RRUGEN SE ERDHI BLEDKORCARI

Mesazh nga Musafir prej Tue Apr 29, 2008 6:00 pm

Mirėseerdhe bledi ! Ama me duhan nė forum ? Ani i ri je akoma e nuk tė zė norma ligjore e duhanit!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: HAPNI RRUGEN SE ERDHI BLEDKORCARI

Mesazh nga bledikorcari prej Wed Apr 30, 2008 8:27 am

jo mo se i ri shume nuk jam,mos shiko foton se aty dukem i vogel:)hahahah lol,,jam ca vite jam,por do te ta them ne vesh se mos na degjojne zonjushat e forumit:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : HAPNI RRUGEN SE ERDHI BLEDKORCARI N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: HAPNI RRUGEN SE ERDHI BLEDKORCARI

Mesazh nga Musafir prej Wed Apr 30, 2008 10:38 am

Bledikorcari pershendetje dhe mire se erdhe.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: HAPNI RRUGEN SE ERDHI BLEDKORCARI

Mesazh nga bledikorcari prej Wed Apr 30, 2008 11:23 am

flm age.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : HAPNI RRUGEN SE ERDHI BLEDKORCARI N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: HAPNI RRUGEN SE ERDHI BLEDKORCARI

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 9:54 am

.


Edituar pėr herė tė fundit nga bledikorcari nė Sat Jun 14, 2008 1:06 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : respekto te tjeret.)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: HAPNI RRUGEN SE ERDHI BLEDKORCARI

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 5:01 pm

U befasova ! Ēfarė tė keqje pat postimi? Cilin e rėndoi ?!!!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: HAPNI RRUGEN SE ERDHI BLEDKORCARI

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 5:07 pm

eri M shkruajti:U befasova ! Ēfarė tė keqje pat postimi? Cilin e rėndoi ?!!!
Mos ke thane se jane homo, epo si dijet? ska gje te keqe, mjerez jane dhe ata.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: HAPNI RRUGEN SE ERDHI BLEDKORCARI

Mesazh nga bledikorcari prej Sat Jun 14, 2008 6:01 pm

eri M shkruajti:U befasova ! Ēfarė tė keqje pat postimi? Cilin e rėndoi ?!!!
mua! e mesove tani?te iku kureshtja?
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : HAPNI RRUGEN SE ERDHI BLEDKORCARI N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: HAPNI RRUGEN SE ERDHI BLEDKORCARI

Mesazh nga bledikorcari prej Sat Jun 14, 2008 6:02 pm

ferave shkruajti:
eri M shkruajti:U befasova ! Ēfarė tė keqje pat postimi? Cilin e rėndoi ?!!!
Mos ke thane se jane homo, epo si dijet? ska gje te keqe, mjerez jane dhe ata.
sigurisht qe skane gje te keqe dhe homot,por nqse ti je kureshtare se cfare jam une.......... mund te me provosh dhe do te te ike kureshtja menjehere,nderimet e mia.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : HAPNI RRUGEN SE ERDHI BLEDKORCARI N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: HAPNI RRUGEN SE ERDHI BLEDKORCARI

Mesazh nga bledikorcari prej Sat Jun 14, 2008 6:14 pm

tema mbyllet,ska me nevoje per komente.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : HAPNI RRUGEN SE ERDHI BLEDKORCARI N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: HAPNI RRUGEN SE ERDHI BLEDKORCARI

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi