Forumi Albemigranti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shqiptaret nga Suedia

Shko poshtė

Shqiptaret nga Suedia Empty Shqiptaret nga Suedia

Mesazh nga Musafir Sat May 03, 2008 5:42 pm

Shqiptaret nga Suedia


Mė vjen mirė qė ne kete faqe mund te njoftohemi dhe tė shkembejm mendime me tė gjith shqipėtaret nga diaspora ju pershendes dhe uroj sukse te gjithve.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi