Forumi Albemigranti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRAFIKE DHE DESIGN

2 posters

Shko poshtė

GRAFIKE DHE DESIGN Empty GRAFIKE DHE DESIGN

Mesazh nga bledikorcari Mon May 12, 2008 11:16 am

ketu do gjeni programe per grafike dhe design:

CONVERT PHOTO TO PENCIL SKETCH , kthen fotot ne piktura te bera me dore.

GRAFIKE DHE DESIGN 8fcj0d10http://rapidshare.com/files/67868124...1.by_shanu.rar
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : GRAFIKE DHE DESIGN N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

GRAFIKE DHE DESIGN Empty Re: GRAFIKE DHE DESIGN

Mesazh nga bledikorcari Mon May 12, 2008 11:19 am

SmartDraw Healthcare Edition 2008, eshte program per te krijuar ilustrime, charts, drawings, etj, edhe nese nuk je profesionist.


shkarko: http://rapidshare.com/files/97465663...hcare.2008.rar
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : GRAFIKE DHE DESIGN N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

GRAFIKE DHE DESIGN Empty Re: GRAFIKE DHE DESIGN

Mesazh nga bledikorcari Mon May 12, 2008 11:25 am

BusinessCards MX 3.8 program per krijimin e kartvizitave

GRAFIKE DHE DESIGN Busine10

http://rapidshare.com/files/91536454...rds_MX_3.8.rar
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : GRAFIKE DHE DESIGN N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

GRAFIKE DHE DESIGN Empty Re: GRAFIKE DHE DESIGN

Mesazh nga bledikorcari Mon May 12, 2008 11:27 am

Website X5 Designer inc. keygen, program per te krijuar web faqe.

shkarko: http://rapidshare.com/files/84151629...gner.5.0.9.rar
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : GRAFIKE DHE DESIGN N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

GRAFIKE DHE DESIGN Empty Re: GRAFIKE DHE DESIGN

Mesazh nga Gifted Sun Jun 14, 2009 1:12 am

Photoshop,indesign jane te pazevendesueshem!! Wink
http://www.lombergar.com/free-photoshop-video-tutorials.html
Nje tVIDEO utorial mbi fotoshopin,ka gjera interesante

Gifted
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 5
Age : 33
Shteti : GRAFIKE DHE DESIGN N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 14/06/2009

http://www.dhurata.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

GRAFIKE DHE DESIGN Empty Re: GRAFIKE DHE DESIGN

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi