Forumi Albemigranti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne keto momente do doja....

3 posters

Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Musafir Thu May 15, 2008 6:06 pm

Ne keto momente do doja vetem music dhe gjume

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga bledikorcari Thu May 15, 2008 6:59 pm

futja me gjume duke degjuar muzike
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Ne keto momente do doja.... N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Musafir Thu May 15, 2008 7:03 pm

Ne kete moment ja fus gjum ne vend te muzikes me perkund shiju.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Musafir Thu May 15, 2008 9:24 pm

Do dal per nje kafe

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Musafir Fri May 16, 2008 10:21 am

do doja te shkruaj nje mesazh ne celular

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Musafir Fri May 16, 2008 3:32 pm

te pershendet BlediKorcarin

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Musafir Fri May 16, 2008 7:19 pm

Age shkruajti:Do dal per nje kafe

Tek Camajt mos dalish ? Kafe tė mirė bėjnė ! Me kajmak!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Musafir Sat May 17, 2008 3:21 pm

Do te doja qe me mire per shendetin e njerit te mos me shikoje on .

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga bledikorcari Sat May 17, 2008 3:52 pm

me tere keto postime age qe ke bere do te te shikoje on:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Ne keto momente do doja.... N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Musafir Sat May 17, 2008 3:58 pm

Edhe " on" ėshtė marri
nėse e tepron me padrejtėsi!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Musafir Sat May 17, 2008 7:37 pm

E dikujt qe te me bente te buzeqesh qofte edhe per nje cast te shkurter

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Musafir Sat May 17, 2008 7:39 pm

ne prani te R.......

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Musafir Sun May 18, 2008 10:18 am

Nė prani tė Ramushit apo? Uaaa !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Musafir Sun May 18, 2008 1:05 pm

Me prane teje

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Musafir Sun May 18, 2008 1:33 pm

Pėrse turshi duani tė bėheni?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Musafir Sun May 18, 2008 1:40 pm

dhe sot nuk e di cka pres
ty apo ikjen

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Musafir Sun May 18, 2008 1:51 pm

Doli ēika nė ēardak
flakė shkonte nėn duvak!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Musafir Mon May 19, 2008 6:04 pm

\ne kete moment do doja te jeme prane mamit te te ndjeres _Shejtania_

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Musafir Mon May 19, 2008 9:59 pm

ferave shkruajti:\ne kete moment do doja te jeme prane mamit te te ndjeres _Shejtania_

duhet ma e qartė tė bėhesh ferave ! Nuk e kuptoj pėrse pranė mamit tė tė ndierės ...? Ka ndėrru jetė... "? Ngushėllime !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Musafir Mon May 19, 2008 10:20 pm

E lexova tragjedinė dhe mė erdhi shumė keq ! Ngushėllime pėr Shejtania, forumit dhe familjes, gjithsesi edhe ferave. E kuptoj se je e brengosur dhe tė duhet shoqėri !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Musafir Fri May 23, 2008 10:49 pm

ngushllime _shejtanja_ e njofta ke ringjallja e vlerave te mohuara

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Borebardha Thu Jun 05, 2008 4:23 pm

do doja te kish ndonje anetar on
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Vizitor Thu Jun 05, 2008 11:36 pm

jam une po ti ku je

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Borebardha Fri Jun 06, 2008 12:58 am

Princi shkruajti:jam une po ti ku je
ne mendimet e tua,te dy bashke
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Gifted Sun Jun 14, 2009 1:22 am

do doja...qe dikush te hapte telefonin...edhe te flisnim si perdite...

Gifted
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 5
Age : 33
Shteti : Ne keto momente do doja.... N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 14/06/2009

http://www.dhurata.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ne keto momente do doja.... Empty Re: Ne keto momente do doja....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi