URIME PER DITELINDJEN NARDLUSHNJA

Shko poshtė

default URIME PER DITELINDJEN NARDLUSHNJA

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Jun 30, 2008 10:28 am

NARDI U BEFSH 137 VJEC,CTE TE DOJE ZEMRA TU PLOTESOFTE NE JETE.
LEK GOMENES Laughing DHE FAT PAC NE JETE,DASHURIA E FAMILJES MOS TE MUNGOFTE NDONJEHEREURIME PER DITELINDJEN NARDLUSHNJA Torta10
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : URIME PER DITELINDJEN NARDLUSHNJA N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: URIME PER DITELINDJEN NARDLUSHNJA

Mesazh nga Borebardha prej Mon Jun 30, 2008 11:54 am

Gezuar ditelindjen!!!
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: URIME PER DITELINDJEN NARDLUSHNJA

Mesazh nga nardlushnja prej Mon Jun 30, 2008 6:21 pm

Faleminderit.
Ju uroj gjithashtu mbaresi ne jete ,suksese ,dhe gjithe te mirat qe ju do zemra.
Faleminderit Bledi,Borebardha
URIME PER DITELINDJEN NARDLUSHNJA Thumb_28
URIME PER DITELINDJEN NARDLUSHNJA Thumb_29
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : URIME PER DITELINDJEN NARDLUSHNJA N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: URIME PER DITELINDJEN NARDLUSHNJA

Mesazh nga Vizitor prej Mon Jun 30, 2008 10:11 pm

100 vjec nardlushnja

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: URIME PER DITELINDJEN NARDLUSHNJA

Mesazh nga ledja prej Tue Jul 01, 2008 4:54 pm

u befshe 100 vjec

ledja
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 32
Location : itali
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: URIME PER DITELINDJEN NARDLUSHNJA

Mesazh nga nardlushnja prej Tue Jul 01, 2008 6:28 pm

Falenderoj nga zemra Arber dhe Ledja.
Urimet me te ngrohta per Ju
URIME PER DITELINDJEN NARDLUSHNJA Thumb_30
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : URIME PER DITELINDJEN NARDLUSHNJA N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: URIME PER DITELINDJEN NARDLUSHNJA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi