A duhet te punoje gruaja?

Shko poshtė

default A duhet te punoje gruaja?

Mesazh nga ALbo prej Tue May 06, 2008 5:17 pm

Eshte me mire qe nje grua te rrije ne shtepi, te kujdeset per familjen apo te shkoje ne pune?
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A duhet te punoje gruaja?

Mesazh nga Musafir prej Tue May 06, 2008 6:07 pm

Mvaret si i ka kushtet! Nėse ka mundėsi tė punojė nėpėrputhje me profesionin, ėshtė mirė tė punojė.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A duhet te punoje gruaja?

Mesazh nga nardlushnja prej Sun Jul 20, 2008 7:23 pm

Une mendoj se secili gjykon sipas rrethanave.
Personalisht jam pro punes se gruas(edhe sikur nga ana ekonomike te jete e panevojshme)
Puna eshte strumbullar i jetes(Thenie e Enver Hoxhes)
Njeriu kur punon ka nje jete kuptimdhenese
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : A duhet te punoje gruaja? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A duhet te punoje gruaja?

Mesazh nga bledikorcari prej Sun Jul 20, 2008 7:51 pm

gruaja duhet te punoje sepse kur ka kohe te lire mund ti shkojne neper mendje 120 gjera te mira apo te keqija.ju do te thoni se edhe ne pune po te jete ajo mund ti kalojne neper mendje te beje ndonje gje,sjam kondra,por puna eshte e mire nqs kemi dhe ndihmen e prinderve per te mbajtur femijet.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : A duhet te punoje gruaja? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A duhet te punoje gruaja?

Mesazh nga nardlushnja prej Mon Jul 21, 2008 6:41 pm

Cituar nga Bledi
kur ka kohe te lire mund ti shkojne neper mendje 120 gjera te mira apo te keqija

Ha ha ha ha .Gruaja ka futur shejtanin ne shishe.Ajo po te doje ben gjithcka ........edhe pa patur kohe te lire
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : A duhet te punoje gruaja? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A duhet te punoje gruaja?

Mesazh nga Borebardha prej Wed Oct 22, 2008 3:21 pm

Te punoje(jashte shtepise) dhe te siguroje te ardhura njellaj si burri(edhe me shume me mire eshte)
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A duhet te punoje gruaja?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi