Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtė

default Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga nardlushnja prej Tue Apr 22, 2008 7:39 am

Miremengjes te gjitheve dhe nje zgjim te kendeshem nga gjumi.
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Mire mengjes,Miredita,Mirembrema N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga ALbo prej Tue Apr 22, 2008 3:58 pm

Mirdita
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga Musafir prej Tue Apr 22, 2008 4:28 pm

Mirėdita admin

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga ALbo prej Tue Apr 22, 2008 4:34 pm

Mirdita feneri
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga nardlushnja prej Tue Apr 22, 2008 6:29 pm

Mirembrema administratori dhe feneri
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Mire mengjes,Miredita,Mirembrema N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga Musafir prej Tue Apr 22, 2008 6:31 pm

Pėrshėndetjet e mia nardlushnja ! Suksese nė postime tė forumit qė ka mishėruar mallin dhe dhembjen pėr atdheun!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga ALbo prej Tue Apr 22, 2008 6:35 pm

Mirmbrema nardlushnja
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga Vizitor prej Sun Apr 27, 2008 9:12 pm

mirmrama

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga nardlushnja prej Sun Apr 27, 2008 9:15 pm

Mire mbrema te gjitheve
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Mire mengjes,Miredita,Mirembrema N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga nardlushnja prej Mon Apr 28, 2008 7:22 am

Miremengjes
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Mire mengjes,Miredita,Mirembrema N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga nardlushnja prej Wed May 07, 2008 9:53 pm

mirembrema
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Mire mengjes,Miredita,Mirembrema N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga Musafir prej Thu May 08, 2008 5:56 pm

Age shkruajti:, bledikorcari, feneri,nardlushnja, san, Ilir
Urime per postet
nardlushnja shkruajti:mirembrema
Pershendes ajken e forumit Age dhe Nardlushnja lol!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga SONIA prej Fri May 09, 2008 12:39 am

mirembrema te gjithe anetareve on dhe off....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 30
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga ALbo prej Fri May 09, 2008 12:45 am

Mirmbrema SONIA mire se rierdhe.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga SONIA prej Fri May 09, 2008 12:46 am

Mire se ju rigjeta Albemigranti.
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 30
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga Vizitor prej Fri May 09, 2008 5:58 pm

mirmrama

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 09, 2008 7:16 pm

mirembrema forumista
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Mire mengjes,Miredita,Mirembrema N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga ALbo prej Fri May 09, 2008 8:35 pm

Mirmbrema Age bledikorcari dhe eri M.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga nardlushnja prej Fri May 09, 2008 8:39 pm

mirembrema te gjitheve
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Mire mengjes,Miredita,Mirembrema N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 09, 2008 8:40 pm

mirembrema age,nardi dhe albo
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Mire mengjes,Miredita,Mirembrema N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga Vizitor prej Sat May 10, 2008 3:19 am

bledikorcari shkruajti:mirembrema age,nardi dhe albo
mirmengjes

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga ALbo prej Sat May 10, 2008 3:23 am

Biligoa ne qofte se deshiron te vazhdosh te jesh antar ne ket forum duhet te nderrosh pseudonimin ate mund ta bej vetem une ti vetem duhet te me thuash cfare pseudonimi do ose ne te kundert jam i detyruar ta bllokoj llogarine tuaj.

Nuk ka tjeter paralajmrim
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga Vizitor prej Sat May 10, 2008 3:24 am

ALbemigranti shkruajti:Biligoa ne qofte se deshiron te vazhdosh te jesh antar ne ket forum duhet te nderrosh pseudonimin ate mund ta bej vetem une ti vetem duhet te me thuash cfare pseudonimi do ose ne te kundert jam i detyruar ta bllokoj llogarine tuaj.

Nuk ka tjeter paralajmrim
pershendetje

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga ALbo prej Sat May 10, 2008 3:29 am

Pershendetje Vizitor ky eshte pseudonimi derisa te vendosni.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga bledikorcari prej Sat May 10, 2008 7:18 am

mirmengjesi forumi dhe atyreqe jane online,te keni nje dite te bukur
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Mire mengjes,Miredita,Mirembrema N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi