Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga Musafir prej Sat May 10, 2008 7:49 am

Mirmengjesi per ata qe jane ne linje dhe per ata qe do vine !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga SONIA prej Sat May 10, 2008 11:32 am

miremengjesi te gjithe anetareve te ketij forumi.....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 30
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga bledikorcari prej Sat May 10, 2008 11:39 am

miredita sonia
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Mire mengjes,Miredita,Mirembrema - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga SONIA prej Sat May 10, 2008 4:41 pm

mire dita
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 30
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga bledikorcari prej Sat May 10, 2008 5:26 pm

pershendes ata qe jane online
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Mire mengjes,Miredita,Mirembrema - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga Musafir prej Sat May 10, 2008 6:42 pm

  • Pershendetje................... per gjith antaret ....................e forumit ALBEMIGRANTI

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga bledikorcari prej Sat May 10, 2008 6:57 pm

pershendetje ferave
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Mire mengjes,Miredita,Mirembrema - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga Musafir prej Sun May 11, 2008 12:27 am

Pershendetje per gjithe antaret qe kane vizitue kohen e fundit forum :
http://albemigranti.forum.st/
a1.................., Age..................., ALbemigranti.................., Begu....................., bledikorcari........................, DiGiTaL........................, eri M...................., feneri.................., ferave.................., Geri....................., gulugutka..................., iliri.........................., komshiu........................., lepurush....................., liri......................, LuNa......................., nardlushnja...................., san....................., SONIA......................., sulltana....................., Vizitor.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga SONIA prej Sun May 11, 2008 1:30 am

mirembrema anetareve qe jane on
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 30
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga sulltana prej Sun May 11, 2008 1:31 am

mirembrema SONIA
sulltana
sulltana
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 9
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga SONIA prej Sun May 11, 2008 2:34 am

mirembrema per ferave dhe vizitorin....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 30
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga Vizitor prej Sun May 11, 2008 2:38 am

mirmrama

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga SONIA prej Sun May 11, 2008 2:38 am

mirmrama bre burre....shpejt u kujtut me na pershnet....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 30
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga bledikorcari prej Sun May 11, 2008 11:16 am

miredita per te tere anetaret e forumit tone:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Mire mengjes,Miredita,Mirembrema - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga sulltana prej Sun May 11, 2008 2:28 pm

mireditaaaaaa
sulltana
sulltana
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 9
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 12:09 am

a1 shkruajti:
Age shkruajti:, bledikorcari, feneri,nardlushnja, san, Ilir
Urime per postet
nardlushnja shkruajti:mirembrema
Pershendes ajken e forumit Age dhe Nardlushnja lol!
Kte lart e respektoij se kishte qen budigard i Maries atehere mo ke Papa te kujtoet, mos kishe qene admini a1 As papa zdo ishte.
dhe shum erespektoj se osht qefli si puna ime.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 12:15 am

sulltana shkruajti:mireditaaaaaa

Per qefin tim, e per inotin e tjerve e repsektoj
Ate patkoi ne sy e ke per mos te kap syri keq?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 12:25 am

SONIA shkruajti:mirmrama bre burre....shpejt u kujtut me na pershnet....

SONIAAAAAAAAAAAAAAAAA ku je o fytyre e keqe se me vertet me ka marre malli
ishalla ste ka grabit naj femer se ska mundsi gjith kjo mungese qe ke ba .

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 1:01 am

Natėn e mirė

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga bledikorcari prej Wed May 14, 2008 10:55 am

miredita te gjitheve
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Mire mengjes,Miredita,Mirembrema - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga nardlushnja prej Wed May 14, 2008 4:17 pm

Miredita
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Mire mengjes,Miredita,Mirembrema - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 5:36 pm

Mirdita dhe mirėmbrėma

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga bledikorcari prej Wed May 28, 2008 1:34 pm

miredita te gjitheve
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Mire mengjes,Miredita,Mirembrema - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga Borebardha prej Fri May 30, 2008 12:08 am

Mirembrema
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga Musafir prej Fri May 30, 2008 12:14 am

Borebardha shkruajti:Mirembrema
Mirmbrama

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Mire mengjes,Miredita,Mirembrema

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi