CILAT JANE DALLIMET MES BURRIT DHE GRUAS:)

Shko poshtė

default CILAT JANE DALLIMET MES BURRIT DHE GRUAS:)

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Jun 02, 2008 4:35 pm

Parapelqej te spjegoj disa gjera ketu , tema nuk ka te beje me dicka serioze , kryesisht ka te beje me humorin ,

" e kush nuk e kupton humorin ka humbur me shume se ndjenjen e humorit "

1.Nje burre i suksesshem eshte ai i cili fiton shume para me qellim qe gruaja e tij ti harxhoje. Nje grua e suksesshme eshte ajo e cila ka fatin te gjeje nje burre te tille

2. Burrat zgjohen me pamje te bukur ashtu sic eshte rasti kur shkojne te flejne.Grate disi prishen gjate nates

3. Burri do te paguaj 2 $ per nje 1 artikull qe e deshiron . Gruaja do te paguaj nje artikull 1 per 2 $ te cilin nuk do ta pelqente fare.

4. Gruaja marton burrin duke shpresuar se ai do te ndryshoje , por ai nuk ndryshon fare. Burrin marton gruan duke shpresuar se ajo s'do te ndryshoje fare , por ja qe ndryshon.

5. Jane 2 raste kur burri nuk kupton Gruan : Para dhe Pas Marteses

6. Nje femer brengoset per te ardhmen derisa te gjej nje mashkull dhe te martohet me te . Mashkulli kurr nuk brengoset per te ardhmen derisa te gjeje nje femer te martohet me te.

7. Me qellim qe te jeshe e lumtur me nje mashkull , duhet ta kuptosh ate shume dhe ta dashurosh pak. Ndersa nese mashkulli don te jete i lumtur me nje femer duhet ta doni shumeee dhe te mos provoni ta kuptoni fare.

8. Cdo burre i martuar duhet harruar gabimet e bera . Nuk eshte e arsyeshme te kujtosh gabimet e njejta dy here .

9. Gruaja ka fjalen e fundit ne cdo diskutim . Gjithmone pas asaj cfare flet mashkulli , do te filloje nje diskutim i ri.

10. Femrat shofin martesen si fillim i nje romanse , perderisa meshkujt martesen e shofin si fund i nje romanse


--------------------------------------------------------------------------------
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : CILAT JANE DALLIMET MES BURRIT DHE GRUAS:) N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: CILAT JANE DALLIMET MES BURRIT DHE GRUAS:)

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 03, 2008 1:12 am

................

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: CILAT JANE DALLIMET MES BURRIT DHE GRUAS:)

Mesazh nga Borebardha prej Wed Jun 04, 2008 1:43 am

grate.........
sipas nietzsche
jane hakmarrese sepse jane te dobta ndersa burrat armiq sepse jane te forte!!!
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: CILAT JANE DALLIMET MES BURRIT DHE GRUAS:)

Mesazh nga Vizitor prej Thu Jun 05, 2008 11:39 pm

Borebardha shkruajti:grate.........
sipas nietzsche
jane hakmarrese sepse jane te dobta ndersa burrat armiq sepse jane te forte!!!
dhe ketu ne nje mendje

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: CILAT JANE DALLIMET MES BURRIT DHE GRUAS:)

Mesazh nga Borebardha prej Fri Jun 06, 2008 12:56 am

Princi shkruajti:
Borebardha shkruajti:grate.........
sipas nietzsche
jane hakmarrese sepse jane te dobta ndersa burrat armiq sepse jane te forte!!!
dhe ketu ne nje mendje
me ndonje perjashtim te vogel
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: CILAT JANE DALLIMET MES BURRIT DHE GRUAS:)

Mesazh nga komshiu prej Fri Jun 06, 2008 8:33 pm

Burrat bejne .....ca gjera qe ne kembe
Grate, ehe, do ta marin shtruar
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: CILAT JANE DALLIMET MES BURRIT DHE GRUAS:)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi