MIRE SE JU GJEJ

Shko poshtė

default MIRE SE JU GJEJ

Mesazh nga sulltana prej Sat May 10, 2008 5:02 pm

MIRE SE JU GJEJ SHOKE TE MI TE FORUMIT.

KALOFSHIM MIRE SE BASHKU. TUNG.
sulltana
sulltana
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 9
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE JU GJEJ

Mesazh nga bledikorcari prej Sat May 10, 2008 5:25 pm

mire se erdhe sulltana dhe mirekalofsh midis nesh:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : MIRE SE JU GJEJ N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE JU GJEJ

Mesazh nga SONIA prej Sun May 11, 2008 2:34 am

mire se erdhe sulltana....nickun tuaj e kam pare ne shume forume...e njejta jeni...apo...
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE JU GJEJ

Mesazh nga nardlushnja prej Sun May 11, 2008 4:33 pm

Mire se erdhe Sulltana
Tung cheers
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : MIRE SE JU GJEJ N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE JU GJEJ

Mesazh nga sulltana prej Sun May 11, 2008 4:54 pm

nardlushnja shkruajti:Mire se erdhe Sulltana
Tung cheers

Mire se ju gjej Nardlushnja. Faleminderit per pershendetjen.
sulltana
sulltana
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 9
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE JU GJEJ

Mesazh nga Musafir prej Sun May 11, 2008 7:24 pm

Mirėseerdhe Sulltana. Vėrtet bareshė e mrekullushme je!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE JU GJEJ

Mesazh nga Musafir prej Sun May 11, 2008 7:31 pm

Tash me Agen mund ta bėni njė stan sepse ajo e ka shkopin dhe gjylynin!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE JU GJEJ

Mesazh nga Musafir prej Sun May 11, 2008 7:52 pm

Edhe antarja e nderuar " ferave", mirsenaarriti! Rrugė tė vėshtirė ka bėrė dhe besoj se nuk ėshtė lodhur !


Edituar pėr herė tė fundit nga ALbemigranti nė Sun May 11, 2008 7:53 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : albemigranti)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE JU GJEJ

Mesazh nga Musafir prej Sun May 11, 2008 8:32 pm

Sulltana dhe feraave tė mrekullushme ! Na keni bleruar forumin me hijeshinė ! Lum ai qė do t'u kullosė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE JU GJEJ

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 9:58 am

feneri shkruajti:Sulltana dhe feraave tė mrekullushme ! Na keni bleruar forumin me hijeshinė ! Lum ai qė do t'u kullosė !

Se ēka u postua me kėtė domethėnie tė kėtij far plaku? Pajtohem ama ! Se ia ka qėllu! "Lum kush do t'i kullosė "!!!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE JU GJEJ

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 10:01 am

Kjo sulltana me ta gjata apo me fustana ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE JU GJEJ

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi