Ja mire se erdha ene un

Shko poshtė

default Ja mire se erdha ene un

Mesazh nga Dano prej Sun May 11, 2008 11:41 pm

Pershendetje te gjithe shpresoj te kalojme bukur ketu Very HappyDano
Dano
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 11/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Ja mire se erdha ene un

Mesazh nga Vizitor prej Sun May 11, 2008 11:45 pm

Mire se erdhe Dano une spo ta editoj shkrimin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Ja mire se erdha ene un

Mesazh nga Dano prej Sun May 11, 2008 11:48 pm

Ne radhe te pare ti ske te drejte te editosh shkrimin tim e dyta un e boa kastile qe te shof admin tat ketu si do veproje do vepraje sic veprova un apo lal ene ket po e bej qe te kuptosh ti lal ok?meqe qenke edhe mik i forumit ktu Very Happy
Dano
Dano
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 11/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Ja mire se erdha ene un

Mesazh nga ALbo prej Sun May 11, 2008 11:54 pm

Pershendetje dhe mire se erdhe Dano vendin ku gjindesh ta editova lejohet vetem firma.

Ju falenderoj per aktivizimin tuaj dhe meqense qenke admin pse jo dhe bashkpunim.

Vazhdim te mbare
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Ja mire se erdha ene un

Mesazh nga Dano prej Sun May 11, 2008 11:55 pm

Opaaaaaaaaaaa e shef mer zotni (SAN) qe ma editun????????kshu qe edhe ti mos e boj mo edhe ke forumet e tjera se Ka rregullore cdo forum edhe rregullorja osht(Rregullat bazė:
» Regjistrimi Falas
» Liria e shprehjes ėshtė e lirė
» Gjuha zyrtare Shqip
Rrepsisht ndalohen:
» Postimet me pėrmbajtje pornografike
» Reklamat e forumeve tjera ( pėrvec atyre partners) Very Happy
Dano
Dano
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 11/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Ja mire se erdha ene un

Mesazh nga Dano prej Sun May 11, 2008 11:56 pm

ALbemigranti shkruajti:Pershendetje dhe mire se erdhe Dano vendin ku gjindesh ta editova lejohet vetem firma.

Ju falenderoj per aktivizimin tuaj dhe meqense qenke admin pse jo dhe bashkpunim.

Vazhdim te mbare
Ti ke te drejte per ket qe bere mer por thuju ene ktyre miqve te tuj se sja dikan radhen me duket Very Happy lol
Dano
Dano
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 11/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Ja mire se erdha ene un

Mesazh nga Vizitor prej Mon May 12, 2008 12:04 am

Dano shkruajti:Opaaaaaaaaaaa e shef mer zotni (SAN) qe ma editun????????kshu qe edhe ti mos e boj mo edhe ke forumet e tjera se Ka rregullore cdo forum edhe rregullorja osht(Rregullat bazė:
» Regjistrimi Falas
» Liria e shprehjes ėshtė e lirė
» Gjuha zyrtare Shqip
Rrepsisht ndalohen:
» Postimet me pėrmbajtje pornografike
» Reklamat e forumeve tjera ( pėrvec atyre partners) Very Happy
Dano sido qe te jete rendesi ka mirkuptimi dhe une nuk reagova keq ndaj asaj qe ndodhi tek ju

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Ja mire se erdha ene un

Mesazh nga Dano prej Mon May 12, 2008 12:07 am

san shkruajti:
Dano shkruajti:Opaaaaaaaaaaa e shef mer zotni (SAN) qe ma editun????????kshu qe edhe ti mos e boj mo edhe ke forumet e tjera se Ka rregullore cdo forum edhe rregullorja osht(Rregullat bazė:
» Regjistrimi Falas
» Liria e shprehjes ėshtė e lirė
» Gjuha zyrtare Shqip
Rrepsisht ndalohen:
» Postimet me pėrmbajtje pornografike
» Reklamat e forumeve tjera ( pėrvec atyre partners) Very Happy
Dano sido qe te jete rendesi ka mirkuptimi dhe une nuk reagova keq ndaj asaj qe ndodhi tek ju
Ti nuk reagove keq por fshive ato qe postove gje e cila ste shkonte lol Very Happy
Dano
Dano
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 11/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Ja mire se erdha ene un

Mesazh nga Musafir prej Mon May 12, 2008 12:20 am

Dano shkruajti:Pershendetje te gjithe shpresoj te kalojme bukur ketu Very HappyDano befsh qejf
Ja mire se erdha ene un Mirese11


Edituar pėr herė tė fundit nga Age nė Tue May 13, 2008 7:53 am, edituar 1 herė gjithsej

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Ja mire se erdha ene un

Mesazh nga SONIA prej Mon May 12, 2008 12:32 am

MIRE SE ERDHE DANO
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Ja mire se erdha ene un

Mesazh nga bledikorcari prej Mon May 12, 2008 8:32 am

mire se erdhe dano dhe kalofsh sa me mire midis nesh:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Ja mire se erdha ene un N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Ja mire se erdha ene un

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 8:13 pm

Pershendetje per antaret dhe stafin e forumit ALBEMIGRANTI

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Ja mire se erdha ene un

Mesazh nga bledikorcari prej Tue May 13, 2008 8:18 pm

mire se erdhe ardit,shpresoj tja kalosh sa me mire midis nesh
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Ja mire se erdha ene un N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Ja mire se erdha ene un

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 8:41 pm

Me ty ardit edhe ma tė fortė bėhemi!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Ja mire se erdha ene un

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 8:43 pm

Poashtu edhe dano na bėhet krah !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Ja mire se erdha ene un

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 8:46 pm

bledikorcari shkruajti:mire se erdhe ardit,shpresoj tja kalosh sa me mire midis nesh
halo pershendetje per te gjithe....erdha ne kete forum pasi me pelqeu...rastesisht ne google e pash, se ty bash ti se paske pa pre. e mu dok po ja vlejke me hy...kaloni mire krejt, dha mora pershendejen e pare nga ju.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Ja mire se erdha ene un

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi