Erdha.

Shko poshtė

default Erdha.

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 5:15 pm

Ja erdha dhe une Nuranan jam e livdur ne fshatin Recan te Gostivarit
Jetoj ne nje qytet tjeter, se shpejti presim dokumentat per Amerike
Sonte festojme mbremjen e mature.

Erdha. L_d8e110

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Erdha.

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 15, 2008 5:21 pm

TE UROJ MIRESARDHJEN LANA,kalofsh sa me mire midis nesh dhe te uroj sa me shpejt kartat per amerike:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Erdha. N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Erdha.

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 9:31 pm

Mire se erdhe Nurana dhe befsh qejf
Erdha. Welcom11


Edituar pėr herė tė fundit nga Age nė Sat May 17, 2008 1:36 pm, edituar 1 herė gjithsej

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Erdha.

Mesazh nga Musafir prej Fri May 16, 2008 10:14 am

Mire se na erdhe bukuroshe shpresoj se do kalojsh mire

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Erdha.

Mesazh nga Mergimi1 prej Thu May 29, 2008 10:36 pm

lana shkruajti:Ja erdha dhe une Nuranan jam e livdur ne fshatin Recan te Gostivarit
Jetoj ne nje qytet tjeter, se shpejti presim dokumentat per Amerike
Sonte festojme mbremjen e mature.

Erdha. L_d8e110
erdha ne une
Mergimi1
Mergimi1
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Erdha.

Mesazh nga Mergimi1 prej Thu May 29, 2008 10:38 pm

jam mergimi nga dibra mire se u gjeta
Mergimi1
Mergimi1
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Erdha.

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 30, 2008 9:29 am

mire se erdhe dhe ti mergim:)dhe ju uroj te gjithe anetareve sa me shume aktiv ne forumin ALBEMIGRANTI.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Erdha. N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Erdha.

Mesazh nga ALbo prej Fri May 30, 2008 4:44 pm

Mergimi1 shkruajti:jam mergimi nga dibra mire se u gjeta
Mire se erdhe Mergimi1
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Erdha.

Mesazh nga Musafir prej Fri May 30, 2008 4:59 pm

Mergimi1 mire se erdhe ja kalofshim mire .

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Erdha.

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 9:52 am

Me zhurmė arrihet por me heshtje mbarohet! Lana duhet tė aktivizohet ma tepėr se ėshtė zbehur shumė edhe pėrkundėr bukurisė qė ka e vezullon si shtojzovalle!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Erdha.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi