cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 9:52 pm

Nuk mė kujtohet se si por , mbaj mend se dikuj i shkoja pėr urime ! Kurorėzim apo se ēka ishte pėr hair daltė ! Nė mes tė rrugės mė doli njė buzėkuqe e me ombrellė mbi kokė ! Dhe tha :

Ėshtė kohė vere dhe mbaje njė ombrellė se tė vret rrufeja nė tė kthellėt!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga komshiu prej Thu Jun 19, 2008 10:00 pm

ferave shkruajti:Po ne kojshi qenkemi dhe sme ke dhene sqarim per firmen - si ashtu ?

Rron shqiponja ne maje te malit
Rron edhe miza ne bythe te kalit


Ne enderr e pe kete?
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi