Thashetheme

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga komshiu prej Sat May 24, 2008 8:44 am

lana shkruajti:
komshi i keq thashethemexhi po nardlushnja eshte prezntuar si zotni dhe ka dy femi o kojshi a je mire hahahahahahahahahahahahahahahahaha


Mbase ma thane edhe ndryshe, por plakun e kane lene edhe veshet dhe s'para degjon mire..... Pastaj, thashetheme eshte ketu, s'bera edhe ndonje gabim te madh. Razz
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga eeri M prej Sat May 24, 2008 11:26 am

komshi me thane qe ishe bere me femije o i uruar Very Happy


Edituar pėr herė tė fundit nga ALbemigranti nė Mon Jun 02, 2008 4:43 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : albemigranti)

eeri M
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Sat May 24, 2008 5:34 pm

,,,


Edituar pėr herė tė fundit nga ALbemigranti nė Mon Jun 02, 2008 4:45 pm, edituar 3 herė gjithsej (Reason for editing : Jashte teme)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Sun May 25, 2008 10:17 pm

Aktori hollivudian do te shfaqet ne nje film te ri ne rolin e nje hajduti shqiptar. Filmi “My mom’s new boyfriend” pritet te nxije edhe me tej imazhin e shqiptareve qe po sherbejne perhere e me teper si personazhe negative
Filmi mė i ri i Antonio Banderas dhe Meg Ryan titullohet “My Mom’s New Boyfriend”, nė tė cilin Antonio Banderas ka rolin e njė shqiptari. Ėshtė njė komedi, ku midis protagonistėve tė tjerė interpretojnė dhe Selma Blair e Colin Hanks (djali i Tom Hanks). Sipas njoftimeve qe shperndahen nga sajte te ndryshme ne internet nė kėtė film tregohet pėr njė hajdut veprash arti qė interpretohet prej Banderas dhe personazhi ka origjinė shqiptare.

Meg Ryan ėshtė e dashura e shqiptarit nė film, e cila mendohet se bashkėpunon me tė nė kėtė vjedhje, ndaj FBI-ja vendos pėr tė investiguar kėtė ēift. Nė film ēifti viziton njė restorant shqiptar, ku kishte flamuj shqiptarė kudo, raki e shumė elemente tė tjerė tradicionalė shqiptarė.

“I dashuri i ri i mamit” ende nuk ka dalė nė kinema (vetėm nė Spanjė mė 30 prill), por flitet se do tė shfaqet nė ekranin e gjerė kėtė verė. Kjo nuk ėshtė hera e parė qė regjisorėt e filmave nė botė, pėr tė prezantuar subjektet apo rolet e tyre negative, zgjedhin personazhe me origjinė shqiptare. Ne nje nga serite e fundit te “James Bond” flitej perseri per nje personazh negativ nga Shqiperia. Urime Shqiperi! Teksa qeveria po shpenzon miliona per spote televizive ne CNN apo Euronews me ane te te cilave te nxise nje imazh me pozitiv per vendin, ne Hollivud tashme jemi damkosur si kombi i preferuar per prodhimin e hajduteve, krimineleve, vrasesve me pagese dhe mashtruesve.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 03, 2008 2:02 am

Per mua nje fole thashethemesh mund te konsiderohet pa frike parlamenti shqiptar. Dikur flinin gjum ne sallen e kuvendit duke pritur kur tu vinte ēasti per te ngritur doren, per te votuar.
Tani deputetet tane te "nderuar" qendrojne me shume se zgjuar, me trurin gjithnje ne pune per te sajuar ndonje shpifje per kolegun e per ta hedhur siē hedh gurin budallai, e me pas ky gur i budallait shejtan pasi te jete vertitur vite te tera ne trajten e nje thashethemi, vit pas viti latohet e fillon e ndryshon trajte e vendoset ne biografine e kolegut qe tashme mund te jete kthyer ne nje ex koleg, si nje e dhene e vertete.
Por nuk mbaron me kaq, guri i budallait shejtan nuk le pa goditur edhe trurin e opinionit te njerezve te thjeshte, te cilet te lodhur nga jeta jane te prirur te terhiqen nga te tilla gure (thashethemesh) e te ushqehen shpirterisht me to, madje shume vete jane bere dhe koleksionist te tyre. Pse jo, kushedi ndonje dite mund tu hyjne ne pune..

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga SONIA prej Tue Jun 03, 2008 2:06 am

vete i ke shkruar te gjitha keto thashetheme oj Age???
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 03, 2008 5:29 am

SONIA shkruajti:vete i ke shkruar te gjitha keto thashetheme oj Age???

Eshte nje akt i ulet gjithsesi, qe ska brenda asnje lloj sensi por ndaj nuk duhet qendruar indiferent.
Po ju nga cila garniture jeni ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 03, 2008 5:52 pm

SONIA shkruajti:vete i ke shkruar te gjitha keto thashetheme oj Age???

Sonia shumė pa fakte flet! Age nuk eshte e tillė ! Ajo vetėm pėr romane ka fakte qė tė bėhet njė personazh kryesor ama jo i rolit negativ! E ti, vetėm ke bėrė njė postim sa pėr tė thėnė diēka! NUk mund tė jetė thashetheme ajo!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga komshiu prej Tue Jun 03, 2008 8:22 pm

eeri M shkruajti:komshi me thane qe ishe bere me femije o i uruar Very Happy

Nuk te kane genjyer, pra nuk eshte thashethem.....
Pres te me behen femijet me femije.
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Borebardha prej Wed Jun 04, 2008 1:48 am

komshi,po sikur ngaterrove derern e shtepise dje...
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga komshiu prej Wed Jun 04, 2008 8:15 pm

Borebardha shkruajti:komshi,po sikur ngaterrove derern e shtepise dje...

Une vetem dyert brenda shtepise mundohem te mbaj mend. Deren e shtepise s'ka gje pse e harroj, ndonjehere te del edhe me mire.....
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Borebardha prej Thu Jun 05, 2008 4:18 pm

komshiu shkruajti:
Borebardha shkruajti:komshi,po sikur ngaterrove derern e shtepise dje...

Une vetem dyert brenda shtepise mundohem te mbaj mend. Deren e shtepise s'ka gje pse e harroj, ndonjehere te del edhe me mire.....

Nekiiii te duket emer i njohur?!!!
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga komshiu prej Thu Jun 05, 2008 4:52 pm

Borebardha shkruajti:

Nekiiii te duket emer i njohur?!!!

Ne luften e Irakut..... diku e kam trakarur(me falni per fjalen e huaj)

Ishte burre i mire, shkonim shume te dy...

Nuk e kuptova kush na pa ....te dyve bashke afro afro afro Razz Razz Razz
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Borebardha prej Fri Jun 06, 2008 1:06 am

ehhhh
spiunazhi eshte shume i zhvilluar nga ato ane...
kujdes heren tjeter.
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga bledikorcari prej Fri Jun 06, 2008 3:34 pm

ehe,kete e degjova dhe une por jo per ne irak por per ne afganistan:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Thashetheme - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Borebardha prej Mon Jun 09, 2008 1:01 am

hahaha epo tani keshtu thoshin thashethemet...
si duket skane qene shume te verteta.
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Jun 09, 2008 12:50 pm

spaske spiune te mire ti borebardhe,o si paguan mire ose ata se bejne punen mire:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Thashetheme - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 09, 2008 8:56 pm

Thonė se sulltana i ka punėt keq me shėndetin! Numron ditėt qyshkur e ...!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga komshiu prej Mon Jun 09, 2008 11:35 pm

eri M shkruajti:Thonė se sulltana i ka punėt keq me shėndetin! Numron ditėt qyshkur e ...!


Dhe ishte kaq e mire.......
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 10, 2008 5:45 pm

komshiu shkruajti:
eri M shkruajti:Thonė se sulltana i ka punėt keq me shėndetin! Numron ditėt qyshkur e ...!


Dhe ishte kaq e mire.......

Thonė se nuk i punon truri qyshkur u ngatrrua me Age !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga komshiu prej Tue Jun 10, 2008 11:51 pm

Atehere do pare puna seriozisht...
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Borebardha prej Wed Jun 11, 2008 1:55 am

pupupu grinden njerezit e s'mbahen me ne ketu
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga bledikorcari prej Wed Jun 11, 2008 8:30 am

grinden grinden dhe prape grinden,Smile
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Thashetheme - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Ingrid Gjoni bėhet brune

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 1:24 pm

Siē e shihni edhe nė kėto foto, Ingrid Gjoni ka pak ditė qė na ėshtė shfaqur me kėtė look. Flokė tė zeza, me baluke, tė shkallėzuara deri tek supet.
Thashetheme - Faqe 3 Ingrid11
Ka dalė edhe nė skenėn e “Top Fest” me kėtė pamje dhe mesa duket ėshtė pėlqyer. Nė fakt ne e kemi pak tė vėshtirė tė mėsohemi ime pamjen e re tė Ingridit tė cilėn e kemi parė qė nė fillimet e saj me rricat e verdha ose edhe tė shtrira duke u spikatur edhe pėr ngjashmėrinė e madhe fizike me tė motrėn Inisin.

Tani kemi tė bėjmė praktikisht me njė Ingrid tjetėr, gati tė padallueshme nga ajo e para. Paparaci ynė e ka kapur nė dy pube fundjavėn e kaluar, nė dy netė tė ndryshme. Siē e shikoni edhe vetė Ingridi ka ndryshuar edhe mėnyrėn e tė trukuarit duke pėrdorur buzėkuq tė ndezuar ashtu siē iu shkon bruneve.

Por edhe fustanet e kuq dhe leopard shkojnė mjaft me lookun e ri. Nėse na lejohet tė shprehim mendimin tonė, Ingridi duket shumė bukur kėshtu pasi ėshtė mirė tė ndryshosh, por me flokėt e verdha na pėlqente mė shumė.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 6:29 pm

E kėtillė siē ėshtė Ingrid Gjoni thonė se ėshtė shumė luftarake !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Thashetheme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi