Forumi Albemigranti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje te gjitheve

Shko poshtė

Pershendetje te gjitheve Empty Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga besmir Thu May 28, 2009 11:49 pm

Ju pershendes dhe uroj qe te kaloni mire
besmir
besmir
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 9
Shteti : Pershendetje te gjitheve 28i4m1ehpko3qii3lyl3
Reputation : 0
Points : 23
Registration date : 28/05/2009

http://besi-kline.webs.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi