pershendetje

Shko poshtė

default pershendetje

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat Jul 05, 2008 3:45 am

Erdha edhe une,Jam Shaban Cakolli nga Dardana e Kosoves,perkohesisht jetoj ne Gjermani.Shpresoj te kalojmė mirė sė bashku.Mė gjėrėsisht njihemi gjatė aktiviteteve nė vijim.
punė tė mbarė.

shaban cakolli
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 05/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: pershendetje

Mesazh nga bledikorcari prej Sat Jul 05, 2008 7:59 am

te pershendes dhe une shaban cakolli,mire se na erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh Smile
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : pershendetje N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: pershendetje

Mesazh nga nardlushnja prej Sun Jul 06, 2008 7:15 am

Mire se erdhe Shaban Cakolli.
Le te vershojne vargjet ne rruget e forumit,te shkruajtura nga shpirti emigrant i Shaban Cakollit
Pershendetje
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : pershendetje N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: pershendetje

Mesazh nga ledja prej Sun Jul 06, 2008 1:15 pm

pershendetje shaban cakolli mire se erdhe dhe ja kalofsh sa me mire.

ledja
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 32
Location : itali
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: pershendetje

Mesazh nga ALbo prej Tue Jul 08, 2008 10:23 pm

shaban cakolli shkruajti:Erdha edhe une,Jam Shaban Cakolli nga Dardana e Kosoves,perkohesisht jetoj ne Gjermani.Shpresoj te kalojmė mirė sė bashku.Mė gjėrėsisht njihemi gjatė aktiviteteve nė vijim.
punė tė mbarė.
Pershendetje dhe mire se erdhet shaban cakolli.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi