Forumi Albemigranti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje -kam nje kerkese

Shko poshtė

Pershendetje -kam nje kerkese Empty Pershendetje -kam nje kerkese

Mesazh nga besmir Fri May 29, 2009 12:04 am

Pershendetje nga besmiri
une jam shqiptar nga kosova ,mire po arsyja qe po ju shkruaj leter eshte kerkese e veqant,dhe gjdo gje qe po ju shkruaj eshte me arsye dhe vetedije time.
Une sivjet jam maturant dhe jam nxanes i shkelqyer ,mire po tasht me pret edhe fakulteti
por mundesit per studime jane te vogla,e une jam i interesuar qe te vije ne amerike per studime,por nuk kam aske atje.Keshtu qe shkaqet jane nga me te ndryshme qe une smund te studjoj ne kosove.Nuk kam perkrahje financiare por edhe babi i im shte kontribues i kti shteti te rij kosoves, ai dha gjymtyret per ket shtet u plagos erdh nga Gjermania ,kurse nena me vdiq ,por ja qe tani rrethanat jane te tilla.Nuk eshte se une dua te jeme ne usa por eshte se kam deshire dhe dua te arrij ne jete.Per kete jam munduar shume ,por kerkoj nga KOMUNITETI SHQIPTAR AMERIKAN TE ME NDIHMOJ .per me shume sqarime une ju jap d.he besoj se kerkesa e ime eshte e arsyeshme.
besmir
besmir
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 9
Shteti : Pershendetje -kam nje kerkese 28i4m1ehpko3qii3lyl3
Reputation : 0
Points : 23
Registration date : 28/05/2009

http://besi-kline.webs.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi