Pershendetje per antaret qe jane online

Faqja 6 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Mon May 19, 2008 8:19 pm

Respektet e mia per ju Bledi
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 6 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Mon May 19, 2008 10:30 pm

Pėrshėndetje Albemigranti. dhe tė tjerit, pasi pėr sonte mė duhet tė lagohem!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Tue May 20, 2008 5:54 pm

pershendetje Fener
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 6 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Tue May 20, 2008 6:05 pm

Pėrshėndetje, lexoje mesazhin!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Tue May 20, 2008 6:46 pm

Pershendetje per Bledin dhe Fenerin
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 6 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Tue May 20, 2008 6:55 pm

Pėrshėndete edhe lana se duket si e mėrzitur

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Tue May 20, 2008 6:57 pm

te pershendes nardi dhe une
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 6 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Wed May 21, 2008 5:18 pm

Albemigranti pershendetje
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 6 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Wed May 21, 2008 5:22 pm

Pershendetjet e mia nardlushnja.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Wed May 21, 2008 5:22 pm

pershendetjet e mia te gjitheve on
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 6 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Wed May 21, 2008 5:47 pm

Pershendetje Bledi
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 6 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Wed May 21, 2008 5:48 pm

Pershendetje Age
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 6 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 22, 2008 8:12 am

Pėrshėndetje nardi ! Tregoj asaj Age se e fitova fjalėkalimin !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu May 22, 2008 8:21 am

Pėrshėndetje pėr ju qė nuk jeni nė linjė ! Ika pėr nė punė, gjumin e ėmbėl e bėfshi deri nė zgjim, e pastaj punė pa pėrtim!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 22, 2008 10:00 am

pershendetje te gjitheve qe do vijne ne forum
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 6 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga eeri M prej Thu May 22, 2008 12:40 pm

pershendetje per bledin si dhe per te gjithe anetaret e tjere te ketij forumi....respekte....

eeri M
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 22, 2008 1:46 pm

TE PERSHENDES DHE TY EERI M
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 6 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Sun May 25, 2008 10:55 pm

Pershendetje per te gjithe ju siper !
Edhe ata qe do vine.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Mon May 26, 2008 7:20 am

Mirmengjesi bledikorcari !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Mon May 26, 2008 10:11 am

pershendetje age,pershendetje atyre qe do futen ne forum.
nje pershendetje speciale per lanen.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 6 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Thu Jun 19, 2008 10:20 pm

Pershendetjet e mia komshiu.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 10:27 pm

ALbemigranti pershendetje !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Thu Jun 19, 2008 10:30 pm

ferave shkruajti:ALbemigranti pershendetje !
Pershendetje ferave.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Borebardha prej Fri Jun 20, 2008 2:49 am

Pershendetje
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga komshiu prej Fri Jun 20, 2008 5:30 pm

Ju pershendes te gjitheve!

Nuk e them si rutine, me gjithe zemer....


Jeni shume te mire, me gjithe "zenkat", dashurite, e te mirat e te metat Tuaja....

Ju dua te gjitheve!
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi